השיטה הכי אפקטיבית להדברת נמלים

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאין צורך להסביר לכם מה היא מתקפת נמלים וכיצד הבית נראה בעת מתקפה כזו. נחילים של נמלים שנראות אצות רצות מפה לשם בשורה ארוכה ותרות אחר פירורי מאכל נשכחים. ולא. זה לא אומר שהבית שלכם מוזנח או שאינכם שומרים על הניקיון, אלא מה שקרה הוא שמאי שם הגיעה משפחת נמלים והשתלטה על אחד החריצים בבית, הפכה אותו לביתה ומשם הם יוצאים למסעות ציד של מזון.

הזמינו חברת הדברות >>>

נמלים בבית – כל מה שרציתם לדעת

הנמלה היא חיה שידועה מאוד בחריצות הרבה שלה ולא סתם שולחים את העצלנים ללמוד ממנה דרך חיים. הנמלה עוסקת כמעט כל חייה – אם לא כל החייה – באיסוף ובאגירת מזון, עבורה ועבור הצאצאים שלה ואינה נחה כמעט. אז נכון שחריצות זו מידה נפלאה, אבל לפעמים עמלנותה וחריצותה של הנמלה היא בעוכרינו – בני האדם. למעשה, אפשר לומר כי כל עוד הנמלה אינה נמצאת במרחב האנושי, המצב מעולה, אך כאשר היא פולשת אל המרחב הפרטי שלנו ועושה בו כבשלה, יש למצוא לכך פתרון מהיר.

נמלה חרוצה – איך מתפטרים ממנה?

חיסול מאורת נמלים יכולה להיות פעולה מתישה למדי אם וכאשר לא יודעים היכן היא ממוקמת. על כן, הפעולה הראשונה שיש לעשות לקראת הדברת נמלים היא למצוא את הפתח ממנו הן יוצאות וזה אשר אליו הן נכנסות. ניתן ללכת בעקבות שיירת הנמלים או לחפש גבעות חול קטנטנות וכך לגלות את החריצים הזעירים מתחת לארונות, על יד הפאנלים או בין המרצפות אשר משם הן פולשות החוצה. לאחר מציאת הבית, יש לאטום אותו באמצעות ג'ל דביק מיוחד אשר מיוצר בדיוק למטרה זו וכך תבטיחו לעצמכם שקט בגזרה.

Published
Categorized as Main