שיעורי טניס לילדים – מדוע משתלם לילדים לשחק טניס

על פי דעת מומחים רבים, על מנת שילדים, בנים ובנות, יתפתחו בצורה נכונה, הם חייבים להיות מעורבים בחוגים שונים, ובפרט לקחת חלק בחוגים ובפעילויות ספורטיביות שונות כמו שיעורי טניס. זה הכרחי על מנת שהם יוכלו להתפתח מבחינה פיזית, חברתית, מחשבתית ומבחינות אחרות. 

הרבה מאוד הורים בוחרים לשלוח את הילדים שלהם לחוגי כדורסל, כדורגל, מאחר ואלו מקצועות מאוד פופולאריים, משחקים קבוצתיים, מתוקשרים, ויש גם מי שחושב כמה צעדים קדימה, אולי הילדים שלו יתפתחו להיות כוכבים. יש הורים שמעדיפים לשלוח את הילדים שלהם לג'ודי או קארטה, ומקצועות אחרים שקשורים למגע פיזי, כך הם ילמדו לעשות צעדים ומהלכים שונים שיכולים לעזור להם להגן על עצמם, וגם כך הם יכולים לבנות את הביטחון העצמי שלהם. 

אך יש הורים שמעדיפים לשלוח את הילד שלהם לשיעורי טניס. אומנם אין הרבה מקומות בישראל שיכולים להציע שיעורי טניס לילדים, אך מתקיימים חוגים לגילאים שונים, והילד יכול להירשם וליהנות מהם. 

למה משתלם לקחת את הילד לחוג טניס

ראשית, כך הוא רוכש כלים ויכולות פיזיולוגיות שיכולות לעזור לו, גם להתפתח וגם לבצע פעולות שונות בעתיד. 

שנית, הוא רוכש ביטחון עצמי דרך האימונים, דרך המשחקים, דרך כך שהוא בכל פעם משתפר, עובר שלב, גובר על יריבים שונים. 

שלישית, הוא לומד איך זה להיות תלוי בעצמו, ולצד זה כיצד זה להיות חלק ממערכת. להבדיל מספורטאי במשחק קבוצתי, הרי שכאן כל ההחלטות הן שלו והוא תלוי רק בעצמו, ומצד שני, הוא נעזר במערכת שכוללת אנשים שונים שאמורים לתמוך בו. 

ארבע, זה יוצר עניין, יוצר לו אתגר משמעותי שיכול לקדם אותו, גם אם הוא לא יגיע להיות טניסאי מקצועי, עדיין זה יכול לתת לו תחום עניין מיוחד בחיים. 

Published
Categorized as Main