ספירולינה לילדים

ספירולינה הינה אצה אשר נחשבת לאחד הצמחים העתיקים בעולם. ספירולינה נחשבת למזון על וזאת הודות להרכב המופלא שלה. בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים בוחרים להעשיר את התפריט שלהם עם ספירולינה ולספק לגופם מרכיבים נחוצים. אך לא רק למבוגרים זה מתאים – גם ילדים יכולים לצרוך את המוצר כמו כלורלה בכליל הטבע ולספק לגופם את המרכיבים החשובים הללו בכמות גדולה ומומלצת.

התאמת גודל המנה

כמובן שחשוב להתאים את גודל המנה המוגשת בהתאם לגיל של הילד. לילדים עד גיל שלוש ההמלצה היא על שליש מנה ספירולינה. עד גיל שלוש עשרה ההמלצה היא על חצי מנה ספירולינה. בצריכה קבועה של מנת ספירולינה מקבל הגוף של המבוגר או של הילד תרכיבים תזונתיים נחוצים ובכך המצב הבריאותי משתפר, ההרגשה הכללית טובה יותר ואיכות החיים עולה אף היא.

מקור הספירולינה

חשוב מאוד לוודא כי הספירולינה המוגשת לילדים הינה ממקור איכותי. מדובר על מוצר טרי אשר האיכות שלו נמדדת לפי איכות מצע הגידול, זן הספירולינה, וכן טכנולוגיית הגידול ושיטת הקציר. כיוון שהפקת הספירולינה כרוכה בתהליך מיוחד ושימוש בטכנולוגיות עכשוויות חשוב לבחון את הפרטים הללו לפני שמחליטים איזו ספירולינה ליטול או לתת לילד.

ילדים וספירולינה

יש מדינות רבות בעולם בהם הילדים סובלים ממצב של תת תזונה. המציאות הזו מעמידה את האחראים עליהם מול אתגר של מציאת מזון בעל ערכים תזונתיים גבוהים ברמה יומיומית שאפשר לשם בתוך קדירה ולהכין ארוחה. על הצורך הזה עונה הספירולינה. אכן, מדובר על מאכל אשר ממלא את מאגרי הוויטמינים והמינרלים באופן מדהים. התוצאה של נטילת ספירולינה היא שיפור ניכר במצב הבריאותי – גם במקומות בהם הילדים התמודדו עם רעב וחסרים משמעותיים הועילה הספירולינה באופן משמעותי.

גם באמריקה אשר נחשבת למדינה של שפע יש לאצת הספירולינה נחיצות רבה בקרב ילדים. וזאת בגין העובדה שילדים רבים משביעים את עצמם בג'אנק פוד – הם משמינים אך הגוף זועק לעזרה כיוון שהוא לא מקבל את המרכיבים הנחוצים לו. גם במקרים כאלו מועילה הספירולינה עד מאוד. כמו כן יש מצבים מיוחדים כמו מחלות ומצבים בריאותיים שונים אשר הספירולינה תביא תועלת רבה.

Published
Categorized as Main