כמה בכלל עולה מעלון?

חשבתם להזמין מעלון? מתלבטים כיצד להתאים את הבית או את המבנה לשימוש של מוגבלים? מסתבר כי המעלון הפך להיות פתרון אידיאלי למבנים רבים אשר מעוניינים להכשיר אותם לשימוש עבור מוגבלים. פעמים מדובר על מבני מגורים פרטיים ופעמים על בתים משותפים. לעיתים דנים על מבנים ציבוריים כמו מרפאות, ופעמים על מכונים טיפוליים. אבל תמיד חשוב לנו מאוד למצוא את הפתרון האידיאלי לפי נתוני השטח במקום, ולאפשר לנכים להגיע לשטח ולהתמודד עם פערי הגבהים בין המפלסים ללא מאמץ מיוחד.

המעלון והעלות שלו

מעלון הוא מוצר מתקדם שפתחו אותו בדיוק עבור המטרה הזו. הוא נועד לאפשר לנכים לעלות ולרדת במדרגות בלי ליפול לנטל על כתפי הסובבים. המעלון מורכב משני חלקים עיקריים – מסילה שמצמידים אותה לגרם המדרגות ומושב שעולה ויורד על גבי המסילה הזו. שני החלקים הללו מאפשרים לנכה לעלות ולרדת במדרגות בלי להתאמץ או לאמץ יתר על המידה את הסובבים. אך יש לציין כי היות ומדובר על מוצר מתקדם ומותאם היטב הוא אינו זול. וזה אומר שאם אתם שוקלים להתקין מעלון אתם בהחלט צריכים לקחת בחשבון עלויות בלתי מבוטלות. זה עלות המוצר וכן עלות ההרכבה שלו שכן העלויות של התקנת מעלון צריכות להלקח בחשבון.

האם נכון לשלם על המוצר?

אך כאשר מתלבטים באשר לרכישה, יש לזכור את המטרה ואת התועלת. אין מדובר על מוצר עיצובי או על מוצר של מותרות. כי כאשר ניצב לנגד עיננו הנכה והמוגבלות שלו, כאשר אנו רואים מולנו את איכות החיים שלו ואת היכולת שלו להניע את עצמו ללא קושי בחיי היום יום שלו – נכון ושווה לנו להוציא על כך סכומי כסף משמעותיים. כי גם התועלת עצומה ומורגשת במידה רבה. היא מיטיבה עם ההרגשה של הנכה!

לייעוץ ופרטים נוספים – https://www.pisgalift.co.il/.

Published
Categorized as Main