אירוע שבת חתן – מה זה כולל?

שבת חתן הוא אירוע שמקיימים בלא מעט עדות בעם היהודי. מדובר בדרך לחגוג אחרי חתונה, בר מצווה, ברית או כל אירוע אחר – ולעשות זאת עם החברים הקרובים ועם בני המשפחה הגרעינית בדרך כלל. המפגש הכיפי קורה בדרך כלל בסוף שבוע וחוגגים אותו עם ברכות, תפילות ואוכל טוב. 

אבל מה דרוש בשביל לקיים אירוע שבת חתן? 

כשאנחנו מתכננים אירוע שבת חתן, נרצה פעמים רבות לצאת לנופש או להזמין מלון בו נקיים את המפגש. כיום אפשר להנות מהפקה של שבתות חתן בחו"ל ולהנות מחופשה כשרה בחו"ל, בתוספת כל מה שדרוש עבור שבת חתן. 

אם אתם רוצים לצאת לחופש אחרי חתונה, למשל – ארגון אירוע שבתן חתן בחו"ל כמו למשל עם קרובים מארה"ב או עם משפחה אשר חייה באירופה. כך אפשר להנות מחופשות כשרות של שבת חתן. בסוף השבוע הזה תוכלו להנות מהמסורת היהודית, לקרוא את כל התפילות הנחוצות, לטייל בערים גדולות בחו"ל ולהנות מנופש קצר עבור כל המשפחה. 

בכול מקרה, כדי לקיים שבת חתן – כדאי לשכור כמה חדרים במלון או למצוא בית גדול שיכיל את האורחים שלכם. לאחר מכן יש להזמין קייטרינג כשר עבור סעודות לכל סוף השבוע. כדאי לתכנן את השבת עם טיול רגלי או אטרקציה שאפשר לקיים בשבת חתן ובכך להנות מכל מה שצריך אחרי אירוע חגיגי. 

כדי להפוך את האירוע לאפילו חגיגי יותר – אפשר לתכנן חופשה בחו"ל עם חברת אורון תיירות מפיקי שבתות חתן שיכולים לארגן עבורכם ועבור המשפחה את הסופ"ש המושלם! 

Published
Categorized as Main