דתיים נהנים יותר – אביזרי מין לדתיים

מצווה היא להביא להנאה מקסימלית של האישה בין
הסדינים

דתיים חייבים להביא את האישה שלהם למצב של סיפוק על, כך שהיא תהנה ברמה הכי גבוהה מביצוע הארט המיני. מצוות עונה המצויינת עוד בכתובה מצווה על הבעל לגרום שמחה לאשתו בקיום יחסי מין ואף להביא אותה לשיא. לא די בקיום יחסי אישות סדירים, אלא ממש להשקיע בה על מנת שתהנה הנאה אמיתית ומלאה. הגדרת חיוב עונה על פי התוספות הכוללות גרימת הנאה לאישה הם דאורייתא. לכן יש חובה לגבר ולאישה גם יחד ללמוד איך לגרום הנאה לאישה במהלך ביצוע האקט המיני (התחילו מבדיקת דגמי חוטיני לדתיות למשחק המקדים). ריצוי מלא הכולל בתוכו גם, חיבוק ונישוק הם חלק ממצוות עונה החשובה כל כך והכתובה בכתובה.

חדר המיטות שלכם – קודש הקודשים

לא בכדי, חז"ל קוראים לחדר המיטות "קודש הקודשים" (רש"י ספר מלכים) כרובים שעל ארון הברית מעורים זה בזה. לא בכדי, זוהי הפעולה הזוגית שמחזקת את הזוג ומסבה הנאה ושמחה לשני בני הזוג.

עזרא הסופר או בשמו המוכר "הסופר",
אשר חי עוד במאה ה-5 לפנה"ס היה ממנהיגי היהודים בימי שיבת ציון ובתחילת
תקופת בית שני, תיקן שיהיו אוכלין שום בערב שבת לצורך מצוות עונה שאכילתו מעוררת
אהבה ומרבה את הזרע (ב"ק פב א). משמע הסופר הגאון מצא דרכים לחיזוק והאדרת
מצוות עונה, מכאן ניתן ללמוד על חשיבותה.

לדעת הרמב"ן – רבי משה בן נחמן שהיה מגדולי חכמי ספרד, פוסק, פרשן, הוגה, מקובל ורופא, מצוות עונה מוגדרת כעיקר הנישואים.

אביזרי מין לדתיים

אנו מציעות מבחר מוצרי אהבה – או בשמם הברור יותר אביזרי סקס \ מין לדתיים, לשימוש בתוך הנישואים, אשר יסייעו לכם לענג זה את זו וזו את זה. צוות החנות של She נשי, בעלות ניסיון רב ועשיר בנושא ונלווה אותך מותאם אישית לפי הצרכים שלכם. מנהלת החנות לאביזרי אהבה למגזר הדתי הינה בוגרת קורס מדריכה לחיי אישות של מכון יה"ל, תשמח לייעץ לכם ולסייע לכם לבחור את המוצר המתאים לזוג שאתם.

חשוב לציין ששמירת הפרטיות המלאה מובטחת.

Published
Categorized as Main