למה אנשים מתביישים לקנות אביזרי מין?

עולם אביזרי המין הוא כזה שנמצא כל הזמן בנסיקה, זאת משום שעם השנים יש יותר ויותר מוצרים שמתאימים ליותר ויותר אנשים. כיום יש לא מעט גברים ונשים שבוחרים אביזרי מין מיוחדים ואיכותיים, החל מכאלה אשר נועדו לעינוג עצמי עד לצעצועים שמתאימים לזוגות – החל מזוגות הטרוסקסואליים עד חד מיניים. חוויות אביזרי מין הפכו לאטרקטיביות עם השנים וכעת קל יותר לבחור ולקבל כל מוצר עד הבית באמצעות הזמנה של מוצרים מקטלוג של חנויות אביזרי מין און ליין.

ולמרות החגיגה וריבוי האופציות והאלטרנטיביות – אפשר לשים לב שיש אנשים שעדיין מתביישים לרכשו מוצרים שיענגו אותם ואת בני זוגם או בנות זוגם. מדוע? משום ששימוש באביזרי מין נראה לאנשים מסוימים תמוה (אף כי מדובר בהתחסדות לשמה), בזמן שכול אחת ואחד היו רוצים להגדיל את גבולות העונג שלהם, ולהנות מיחסי מין טובים יותר.

אנשים מתביישים לרכוש מוצרי מין בעיקר בגלל דעות קדומות – וחבל שזה ככה!

בכול הנוגע למין, כבר מימי קדם היה זה סוג של טאבו לדבר על סקס או לעסוק בו, בעיקר בתרבויות בהן גינו את הפתיחות המינית של בני אדם. הדבר אינו טבעי כמובן, כי כמעט כולנו אנשים מיניים שראויים לחוות עונג בדרך זאת או אחרת.

דילדו, ויברטורים, פלאגים אנליים, בובות מין, הלבשה תחתונה סקסית, ספריי חשק ועוד – כולם מוצרים שיכולים לשפר מאד את העונג המיני ולאפשר לרבים פתיחות, אורגזמות, מין טוב יותר ושאר יתרונות.

בשל כך, רבים אינם מתביישים ורוכשים את המוצרים. מי שעדיין אינו מרגיש בטוח לעשות זאת, יכול לגלוש אל חנויות סקס באינטרנט להזמין בקנייה דיסקרטית כל מוצר שבו הוא יחפוץ.

Published
Categorized as Main