קורס תפירה הוא קורס שכל אחד יכול לקחת וללמוד. זה מתאים לכל הגילאים ורמות הניסיון. זה ילמד אותך איך להכין בגדים פשוטים, כמו מעילים ועליוניות וכן כיצד לתפור בגדים מסובכים יותר.

בקורס תפירה תלמדו איך לתפור תפר על בגד. תלמד גם על סוגי התפרים השונים וכיצד ליישם אותם. הקורס יראה לך כיצד לבחור את סגנון הבד המתאים לצורה ולגודל שלך. תלמדו על בטנה, למשל איך לבחור את סוג הבטנה הנכון. עוד תלמדו על תפירת בדים נפוצים ומהם היתרונות והחסרונות שלהם. 

איך בוחרים קורס תפירה?

יש הרבה קורסי תפירה שונים שם בחוץ. חלקם יקרים יותר וחלקם זולים יותר. אל לנו לתת למחיר הקורס להשפיע עלינו בבחירת מה שעלינו ללמוד.

אל לנו לחשוב שרק בגלל שקורס זול, הוא עדיף על קורסים אחרים. ישנם קורסים רבים אחרים בחוץ שיכולים ללמד אותך יותר על תפירה ולוודא שאתה מפיק את המרב מזמנך בלמידה.

מה לומדים בקורס תפירה?

תפירה היא מלאכה שניתן ללמוד בצורה קלה ומהנה. ניתן לתרגל אותו גם בדרכים שונות.

הקורס נועד ללמד את מושגי היסוד של התפירה והווריאציות הרבות שלה. זה יעזור לך ללמוד איך לתפור, איך להשתמש בסוגים שונים של מכונות תפירה, איך להכין בגדים ואביזרים וכו'. תלמד גם איך להשתמש במכונה שלך בהתאם לרמת המיומנות שלך.

בקורס תפירה תפתחי את כישוריך ביצירת בגד שניתן ללבוש על ידי כולם. בקורס תפירה תלמדו לתפור בגדים בסיסיים, למשל ג'ינס או מכנסיים. תלמדו גם איך ליצור ז'קט ואיך לתפור עליו את הכפתורים בנפרד משאר הבגד. תלמדו גם על תפירת דפוסי אפליקציה וכיצד להשתמש בהן על סוגים שונים של בדים.

לפרטים נוספים ולהרשמה: https://www.profashions.co.il/