מדריך קורות חיים

נאמר זאת כך: קורות החיים שלכם, הם שיווק מוצר לכל דבר ועניין. זה נשמע גרוע מאוד, נכון, אבל עד שמנהל מפעל או עסק מכיר אותנו באמת, הוא יודע על קיומנו ועל יתרונותינו דרך דף אחד בלבד. קורות חיים – לא מה שחשבתם.

מדריך קורות חיים |

לפני שתתחילו לעבוד על מדריך קורות חיים, עליכם להחליט כיצד אתם בונים אותו. ולא – לא כדאי להשתמש בעורך טקסטים בסיסי. אמנם זו השיטה הפופולרית ביותר ליצירת קורות חיים, אך היא רחוקה מאוד מהטוב ביותר עבורכם.

עם קורות חיים בסיסיים של עורך טקסטים, יהיה עליכם להקדיש שעות למשחק עם העיצוב והנראות הכללים של עמודת קורות החיים שלכם.

מה הכי חשוב לכתוב בקורות החיים שלכם? |

ישנם פרמטרים רבים שיש לשים לב אליהם כאשר כותבים קורות חיים. בראשית המלל, חשוב להדגיש קודם כל את הדברים שאתם יודעים הכי טוב לעשות ואת המקצוע שבו אתם מעוניינים לעסוק.

אם אתם טובים בפרסום, הדגישו זאת כבר בפתיח באותיות מודגשות יותר והרחיבו אחר כך על היתרונות שלכם ובמה בדיוק אתם הכי מתמקצעים. זה יעזור לקורא קורות החיים שלכם להבין עליכם מהר יותר ולהבין טוב יותר האם אתם מתאימים לתפקיד שלשמו שלחות קו"ח.

פורמטי קורות החיים הפופולריים ביותר |

שלושת פורמטי קורות החיים הנפוצים ביותר הם כרונולוגיים, פונקציונליים ומשולבים. עליכם לבחור פורמט קורות חיים על סמך יעדי חיפוש העבודה והרקע שלכם.

לדוגמה, אם יש לכם פער בהיסטוריית העבודה שלכם או שאתם מחליפים קריירה, זה עשוי להשפיע על פורמט קורות החיים הטוב ביותר עבורכם. לכן, חשוב מאוד להתאים את הפורמט לסוג העבודה שאליה אתם רוצים להתקבל ולסגנון המתאים לכם.

Published
Categorized as Main