פאזלים לילדים שמפתחים את החשיבה

שעות הפנאי אצל ילדים בגילאים שונים הן מגוונות. בתקופת הלימודים, למשל, הן מגיעות בעיקר אחרי הצהריים ולאחר סיום משימות הלימודים אבל יש סיטואציות שונות אחרות כמו בילוי עם הורים, עם חברים, כאשר הם משועממים, מלאי חיוניות, מדוכאים קלות ועוד. בכל הסיטואציות האלו, ובאחרות נוספות, ניתן לעניין אותם בהרכבת פאזלים. קיימים פאזלים המיועדים לילדים בטווחי גילים רבים החל מגילאי גן ועד לתקופת ההתבגרות. כך שהמבחר הענק מאפשר להורים ולילדים עצמם גמישות רבה בבחירה.

יתרונות משמעותיים

מעבר לעובדה שפאזלים נועדו להנאה ותורמים לזמן איכות הרי שהם מפתחים את החשיבה, את יכולות הריכוז, הזיכרון, התמצאות במרחב, זיהוי צורות ועוד. ניתן להרכיבם ביחידות או עם חברים, הורים ובני משפחה אחרים ועוד. כל עיסוק בחברותא מלווה בדינאמיקה אחרת, מטפח קשרים, יוצר חיבורים ושיתופי פעולה ותורם מבחינה חברתית ואישית גם יחד. ניתן לבחור בפאזלים פשוטים או מורכבים ומאתגרים יותר. הכול תלוי בגיל, במצב הנפשי, ביכולת להתמודד עימם ועוד. בכל מקרה, תמיד ניתן להפסיק את ההרכבה ולהמשיך אותה בעת שעולה  הצורך. הבונוס האחרון המגיע בכל גיל הוא תחושת הסיפוק הנוצרת בעת סיום הרכבת פאזל מאתגר.

פאזלים מגוונים ואטרקטיביים

עולם הילדים עשיר ומגוון ויצרני הפאזלים מתאימים אותם אליו. כך ניתן לראות נושאים כמו: חיות, אוכל, דמויות מהחלל, כיבוי אש, אוקיינוסים, דינוזאורים, פרחים ונושאים אחרים. יש הכוללים מ20 חלקים ועד למורכבים בני 100 חלקים ויותר. יש העשויים מקרטון, אחרים מעץ, יש עם צלילים, כאלו הזוהרים בחושך ואטרקטיביים אחרים. הם מגיעים באריזות שונות המיועדות לשמור היטב על כל החלקים. מומלץ לרכוש אותם בחברה בעלת מוניטין בתחום אשר מציגה באתרה מבחר עשיר לבחירה. הרכישה הינה מקוונת ובטוחה. 

אולי יעניין אותך גם פסנתר צעצוע לילדים

Published
Categorized as Main