פרטנר טיוי – אילו ערוצים ייפתחו בפניכם?

שוק הטלוויזיה עבר שינוי קיצוני ותפנית חדה מאוד, אם פעם היה צורך בלוויין או בכבלים, מה שסרבל את העניין והגביל את השוק לכמה חברות בודדות, היום המצב שונה בתכלית. היום
הממירים הגדולים והכבדים החליפו סטרימרים קומפקטיים ופרקטיים ביותר, בנוסף כל ההתעסקות עם הטלוויזיה הרבה יותר ידידותית למשתמש. בין החברות החדשות שצצו בשוק, נוכל למצוא את
פרטנר טיוי, אחת החברות שהצליחה בזמן קצר להעביר אליה לא מעט לקוחות מרוצים. אז מה זה אומר להיות לקוח של פרטנר טיוי? האם המחיר גם ירד? ואילו ערוצים יהיו פתוחים בפנינו? המשיכו לקרוא.

להשוואת חבילות טלוויזיה >>>

פרטנר טיוי – מה היא מציעה לנו?

לא קשה לראות כי לחברת פרטנר ישנם לא מעט לקוחות מרוצים ומגמת ההצטרפות היא בהחלט תמיד בעלייה, לכן ניתן להסיק כי ככל הנראה השירות והמחיר בהחלט משביעי רצון עבור הלקוחות. 

אז אם נצטרף לפרטנר טיוי, מה נקבל וכמה נשלם? קבלו כמה פרטים מעניינים:

  • אילו ערוצים ייפתחו עבורנו – ברכישת חבילת שירות של פרטנר טיוי, כל הערוצים יהיו פתוחים לשירותינו.
  • מחירים משתלמים – פרטנר מציעה לנו חבילות שירות או שירותים שונים במחירים משתלמים ביותר אשר יגרמו לנו ללא ספק להחליט במהרה שאנחנו רוצים להצטרף ולהנות.
  • מלבד טלוויזיה, פרטנר מציעה לנו שירותים שונים גם בתחום הסלולארי והאינטרנט.
  • מחוברים גם בסמארטפון – פרטנר טיוי מציעה לנו את שירותי הטלוויזיה האיכותיים שלה גם בסמארטפון ובטאבלט. 

להשוואת מחירי תקשורת>>>

בשורה התחתונה, לפרטנר יש היסטוריה ארוכה בשוק הישראלי אך גם קצרה יחסית לשתי הענקיות האחרות. פרטנר תציע לכם מגוון רחב מאוד של שירותים איכותיים ביותר, תמורת תשלום סמרי ושווה מאוד ביחס לחברות האחרות בשוק. רוב הלקוחות ממליצים בחום וניתן לראות כי מספר הלקוחות רק גדל.

Published
Categorized as Main