פארק בבלי – פרויקט מגורים ששווה בדיקה

תל אביב איננה נחשבת לעיר ירוקה, למעשה מעטים הם המקומות או האזורים הירוקים בעיר. האם זוהי סיבה לא לגור בה? האם אפשר למצוא מקום מגורים עם ירוק מול העיניים? 

מחפשים שקט בעיר הגדולה?

אם אתם רוצים לגור בת אביב אולם באזור ירוק, ממש מעין אי בתוך העיר, כדאי שתתחילו לבדוק ולהתעניין בפרויקט בבלי. 

איכות חיים

למעט כל הירוק מול העיניים, מדובר באזור שקט, המציע איכות חיים שלא הכרתם עד כה בתוך עיר סואנת. בנוסף, פארק בבלי הינו פרויקט מגדלי מגורים הבנוי על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

השכונה קרובה מאוד לשטחים מסחריים, וגם אם אתם עובדים במרכז תל אביב, תגיעו לעבודה בזמן, שהרי אתם גרים בעיר, אולם באווירה שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד כה.

נוף אורבני ונוף ים

פרויקט בבלי הוא אחד המרשימים בתל אביב. הדירות יפייפות, ניתן למצוא אותן בכמה גדלים. מכל דירה תוכלו לצפות על הנוף האורבני של העיר, אך לא רק, מעבר לכך יש גם תצפית על חופי הים של תל אביב מדירות מגדל המגורים.

כל מה שצריך נמצא בבניין

מכיוון מדובר בפרויקט מגורים יוקרתי במיוחד, בכל בניין חדר כושר ענק עם המכשור המתקדם ביותר. זאת ועוד, בכל בניין בריכה חצי אולימפית, חדר ג'ימבורי לילדים, אולם אירועים, דרגה אחת מעל מה שהכרתם עד כה. נוחות מגורים שאין שני לה.

סיכום

אין ספק כי פרויקט פארק בבלי הוא בין המרשימים ביותר בתל אביב. הדירות מאוד גדולות, הן קרובות לפארק, מה שנקרא "ריאה ירוקה", איכות חיים שאין שני לה, קהילה נעימה, כל אלה הופכים את פרויקט פארק בבלי לבין האטרקטיביים ביותר בעיר תל אביב.

Published
Categorized as Main