איך לדבר עם ההורים על נושא של בית אבות

הילדים מגלים אחריות רבה בדרך כלל כלפי הוריהם וכאשר הם רואים עד כמה קשה להם בהתנהלות היום יומית, כמו לדוגמה לצאת לקניות, לטפל בענייני הבית ובשאר הפעולות האלמנטריות, הם משוחחים עם ההורים ומעלים בפניהם את אפשרות המעבר לבית אבות.

איך לדבר עם ההורים על נושא של בית אבות

מדובר בנושא מאד עדין כיוון שמבוגרים רבים חשים שזורקים אותם לבית אבות ואחרים מבינים כי באמת יהיו להם שם חיים הרבה יותר קלילים. הילדים מסבירים להוריהם את כל היתרונות של הדיור המוגן ואת העובדה שהם ביקרו במקום וקיבלו רושם חיובי מאד על המתחם.

בתי אבות מקדישים חשיבה רבה לכל נושא והם פועלים ללא לאות כדי להעניק למבוגרים מעטפת תומכת ואוהבת, העובדים מטפלים בכל הנושא הטכני וכך המבוגרים חיים ללא דאגות מהותיות.

היתרונות בשהייה בבית אבות

הילדים מספרים להוריהם על כל הרבדים שהם ראו בסיור. החדרים החדשים הכוללים נוחות מרבית כמו מקרר, שולחן, כורסא, חדר אמבטיה מרווח, כמה חדרים, גן או דירה בקומה גבוהה. את הגינה המרכזית המטופחת המשמשת לביקורן של המשפחות המורחבות, הימצאותה של מכבסה, חדר אוכל, חוגי העשרה, אולם תרבות ושפע של חיי חברה.

אם נמצאים בבית אבות זה קרובי משפחה או חברים של ההורים, זהו יתרון משמעותי, כך הם יזכו לקבלת פנים של אנשים המוכרים להם ולאט לאט, יכירו גם את שאר הדיירים בבית האבות.

הטיפול הרפואי בבית אבות

הימצאותם של צוותים רפואיים באופן קבוע בבית האבות, תיצור שקט נפשי הן להורים המבוגרים והן לילדיהם. לכן הילדים יספרו להורים על אופן ההתנהלות ועל הבדיקות שיתבצעו וההשגחה הרפואית הרציפה לאורך כל היממה.

המידע באדיבות אתר https://betgilpaz.co.il/

Published
Categorized as Main