חזיית הנקה – איך היא יכולה לעזור לך

נשים רבות אשר אמורות להניק את התינוק שלהן, מתקשות לא פעם לעשות זאת במקומות שונים, בוודאי כשהן לא נמצאות בבית שלהן, מאחר ויש להן קושי לעשות זאת מבחינה פיזית ומבחינות אחרות. 

אחת הסיבות שקשה להן לעשות את זה, באזור ציבורי ובכלל, זה בגלל שהן מתקשות להוריד את החולצה, את החזייה ולחלוץ שד בשביל שהתינוק יוכל לינוק מהן. הפתרון הטוב ביותר שעומד לרשות אימהות, הוא שימוש בחזיית הנקה. 

חזיית הנקה היא חזייה מיוחדת המאפשרת לאם לחלוץ רק את אזור הפיטמה ולקרב אליה את התינוק שלה. כך היא לא צריכה להרים את כל החולצה ולא צריכה להוריד את החזייה לגמרי. זה הרבה יותר נוח, נעים ופשוט, וזה גם הרבה יותר מהיר. כידוע, במקרים רבים בהם התינוק רוצה לינוק, צריך לעשות זאת במהירות על מנת שהוא יהיה רגוע ולא יחכה זמן רב. 

כיצד רוכשים חזיות הנקה בצורה נכונה

בשביל לרכוש חזיית הנקה, אפשר לפנות לחנויות שמוכרות ציוד לאימהות בהריון, כמו כן אפשר למצוא חזיות להנקה באתרי אינטרנט מתאימים לכך וכן בחנויות ואתרים שמוכרים חזיות והלבשה תחתונה באופן כללי לנשים. 

מעבר לכך, כשרוכשים חזיית הנקה, צריך לבדוק היטב את הגודל שלה, צריך לבדוק היטב כיצד היא בנויה, איך אפשר לפתוח את אזור הפיטמה בצורה נוחה ולאפשר לתינוק להניק בצורה בטוחה. 

חשוב לציין, אפשר למצוא חזיות הנקה בצבעים שונים, אפשר למצוא חזיות בסוגי בד מגוונים, כך שלא חייבים לבחור חזייה שהיא רק נוחה או פרקטית אלא גם יפה ומרשימה. 

באופן טבעי, כל אישה צריכה לבחור חזייה על פי גודל החזה שלה. יש לקחת בחשבון שאחרי הלידה החזה גדל ולכן הגודל איננו דומה למה שהיה לפני ההריון. 

Published
Categorized as Main