לא כולם יודעים מה זה הסכם ממון

אתם עומדים להתחתן ולאחרונה שמעתם על לא מעט אנשים שהמליצו לכם לעשות הסכם ממון? אתם תוהים במה דברים אמורים והאם זה באמת כדאי? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות הרלוונטיות בתחום. 

איזה סעיפים כולל הסכם ממון? 

זה מאוד תלוי. מצד אחד, זה נכון לומר שיש היום נוסחים קבועים ושבלוניים שניתן להוריד מהאינטרנט עבור הסכמי ממון. מצד שני, כמובן שאת ההסכם צריך להתאים למצב שבו אתם נמצאים ולסיטואציה האישית שלכם. למשל, אם אחד מכם מגיע עם הון משמעותי ביותר מבית הוריו, זה צריך לבוא לידי ביטוי בהסכם הממון. אין סיבה אמתית לחלוק עם הגרוש את ההון שאיתו הגענו לפני הנישואין ולכן הסכם ממון הוא עניין חשוב. 

אולי יעניין אתכם לקרוא על הסכם ממון ידועים בציבור >>>

מדוע לא כדאי לוותר על הסכם כזה?

למרות שרוב האנשים שבוחרים להתחתן חולמים שזה יהיה הקשר שילווה אותם לכל החיים, בפועל זה לא תמיד כך. בישראל אחד מכל שלושה זוגות בוחר בסופו של דבר להתגרש. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שאם יהיה לכם הסכם ממון, הרי שבשעת פרידה הדברים יהיו הרבה יותר מהירים ופשוטים ממה שאתם חושבים. אם תחליטו לפרק את החבילה תוכלו לפנות אל הסכם הממון, לבדוק איזה סעיפים הוא כולל, מה הוא אומר ובהתאם לכך לפעול. 

צרו קשר עם עורך דין הסכם ממון עוד היום >>>

החשיבות של בחירת עו״ד מתאים 

לא חסרים עורכי דין בישראל שאליהם תוכלו לפנות לצורך חתימה על הסכם ממון. יחד עם זאת, לא כולם מקצועיים ולא כולם מגיעים עם הניסיון הדרוש. על מנת שתוכלו להבטיח שההסכם נכתב בצורה מקצועית ונכונה, רצוי לבדוק שאתם בוחרים בעו״ד מתאים. בדקו, למשל, האם הוא מומלץ ורציני? ממתי הוא עוסק בתחום ואיזה סוג של שירות הוא יוכל לתת לכם? לא מומלץ להתפשר על עו״ד שלא לגמרי יודע מה הוא עושה כי הרבה מונח כאן על הפרק.

Published
Categorized as Main