התנור בשחור מט הוא עיצוב אלגנטי ומודרני עם משטח חלק ומבריק. יש לו מראה מינימליסטי שבטוח ישתלב בכל מטבח.

התנור בשחור מט הוא המילה האחרונה במכשירי בישול מכיוון שהוא מגיע גם עם מערכת חימום חדשנית הניתנת להתאמה בקלות ומאפשרת בישול מאכלים שונים וכן זמני בישול מהירים יותר.

למה כדאי לקנות תנור שחור מט?

תנורים בצבע שחור מט הופכים פופולריים יותר ויותר מכיוון שהם קלים לניקוי ותחזוקה. הם גם מגיעים במגוון גדלים, צורות וצבעים שיכולים להתאים למטבח של כל אחד.

תנורים בצבע שחור מט קיימים כבר עשרות שנים אבל הם לא תמיד היו כל כך פופולריים. הם שימשו במקור במסעדות מכיוון שניתן היה לנקות אותם בקלות לאחר השימוש. ככל שהפופולריות של מכשירי חשמל אלה גדלה, מטבחים ביתיים החלו להשתמש בהם גם כן. זה הוביל לעלייה במספר התנורים בצבע שחור מט שנמכרים היום, כמו תנור לה קוצ'ינה שהפך להיות מבוקש בבתים רבים בארץ.

היתרונות של תנור שחור מט כוללים:

התאמת התנור לעיצוב המטבח.

אם יש לכם מטבח בצבעי שחור או מטבח בעל צבעים קלאסיים שהשחור יכול להשתלב בו טוב, אפשר לומר כי תנור שחור מט הוא מכשיר שאסור לכם לוותר עליו. למרות שהתנור בשחור מט קיים כבר זמן מה, הוא הפך רק לאחרונה לפופולרי יותר. 

ניתן לייחס את זה שהמטבחים כיום הינם בצבעים מונוכרומטיים וזה מוביל לכך שהוא נראה מלוטש ומודרני, מה שהופך אותו למושך לאנשים שרוצים להתאים את התנור לעיצוב הכללי במטבח.