חזה לגבר – איך זה נגרם

לא מעט גברים סובלים מחזה נשי. מדובר על תופעה הקרויה: גניקומסטיה והסיבות לתופעה זו יכולות להיות רבות. גברים אשר סובלים מחזה נשי, חשים תחושה לא נעימה כלל. הדבר ללא ספק יכול לפגוע בביטחון העצמי של הגבר ובדימוי העצמי שלו. כל גבר שחש לא בנוח בשל העובדה שהוא סובל מחזה גברי וכן, כל גבר אשר חש כי הדבר פוגע בדימוי העצמי ובביטחון העצמי שלו, יכול כיום לבחור בקישור זה לבצע ניתוח להסרת חזה גברי, שיעניק לו תחושה טובה ונעימה יותר וכן, יאפשר לו לחיות את חייו עם ביטחון עצמי גבוה יותר ועם תחושת גבריות.

איזה גברים יכולים לבחור בניתוח הקטנת לזה?

גברים אשר סובלים מחזה גדול יכולים לסבול ממנו ממגוון סיבות. הסיבה העיקרית לחזה גדול אצל גברים היא עודף משקל. לעיתים גם לאחר שגברים יורדים באופן משמעותי במשקל הם עדיין סובלים מעור עודף היוצר להם מראה חזה נשי ועל כן, במקרה שכזה ניתוח הוא הפתרון עבורם. חזה אצל גבר יכול לנבוע גם כתוצאה מהורמונים ספציפיים הקיימים בגבר ובמקרים נדירים אף מגידול סרטני. אין ספק שכל דבר, כמעט בכל גיל אשר סובל מתופעה של חזה נשי, יכול לבחור לעבור ניתוח הקטנת חזה אשר יאפשר לו לחוש גברי.

 כיצד מבוצע ניתוח הקטנת חזה?

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית וכיום קיימות מספר שיטות לביצוע ניתוח זה, כאשר השיטה הנבחרת תהיה בהתאם לגודל השד של המטופל. אצל מטופלים עם עודף שומן קל הניתוח יתבצע באמצעות שאיבת שומן מהאזור, חזה עם עודך רקמה בינוני יוקטן באמצעות ביצוע חתך סביב עטרת הפיטמה ושאיבת שומן דרך החתך. חשוב מאוד לבחור במנתח פלסטי מקצועי ומומחה עבור ניתוח מעין זה, אשר יבצע את הניתוח בצורה הטובה ביותר.

Published
Categorized as Main