עריכת צוואה – למה מומלץ לעשות זאת בליווי עו"ד?

צוואה היא מסמך בעל משמעות רבה. הן מהפן הכלכלי שלה והן מכל בחינה אחרת. היא משליכה על שלימות המשפחה ועל הקשר בין האחים גם לאחר מות ההורים. כדי שצוואה תהיה תקפה ובעלת ערך משפטי חשוב לעשות זאת בליווי עו"ד אשר מנוסה בתהליך עריכת צוואה!

צוואה שיהיה לה תוקף משפטי

כדי שלצוואה יהיה תוקף משפטי חשוב לכתוב אותה מול עורך דין. הוא גם יסייע בניסוח הצוואה לפי רצונו המוצהר של האדם. כמו כן יצרף עורך הדין חתימה המאשרת כי הצוואה נכתבה מולו על ידי החתום עליה, וכי הוא כתב אותה מרצונו ומתוך צלילות מלאה.

אישורים אלו מבטיחים כי הצוואה אכן תהיה רלוונטית ותיושם באופן מלא לאחר מותו של כותב הצוואה. כלומר, הצוואה תהיה בעלת תקוף ויישמו אותה באופן המדויק במידה והיא נערכה בליווי עורך דין.

חשוב הליווי במיוחד במצבים בהם כותב הצוואה נזקק לסיוע בדבר ניסוח הדברים ורישום הפרטים כולם בצורה יסודית וברורה מאוד. כדי שהצוואה תהיה חד משמעית, ברורה וללא סימני שאלה שילוו אותה ואת היורשים לאחר המוות. צוואה מקצועית שנכתבת בליווי עורך דין תתייחס לכל פרט ופרט, תזכור כל אחד מבין היורשים ותפרט את הפרטים בצורה מפורטת על פי הנדרש בחוק.

כל זאת כדי למנוע מצבים בהם הצוואה לא מתפשרת כהלכה או נתונה לפרשנויות שונות על ידי הצדדים השונים מבין היורשים והאינטרסים.

עורך דין לעינייני צוואות וירושה

רוצים לכתוב צוואה? חשוב לאתר עו"ד שמומחה בתחומי הצוואות, צווי ירושה ועוד. בעזרתו ניתן לצאת לדרך ביעילות מקסימלית, לפעול באופן ממוקד כאשר המטרה ברורה היטב. עם עורך דין ליאור ביבי, התהליך פשוט ובטוח ואין בו התלבטויות או חוסר בהירות. גם בשלב הכתיבה וגם בשלב יישום.

Published
Categorized as Main