שמעתם על פסי צבירה מגנטיים אבל לא הבנתם בדיוק במה מדובר? אין ספק שברגע שתבינו מה זה בדיוק, תבינו שמדובר בפתרון הטוב ביותר שהבית שלכם יכול לבקש. פס צבירה מגנטי זהו רכיב תאורה שאליו אנחנו יכולים לחבר מספר גופי תאורה באמצעות כוח מגנטי. בשל מתח נמוך יחסית שנוצר, נצטרך להוסיף דרייבר שיהיה ממוקם לרוב במיקום נגיש לטובת תחזוקה. 

פסי צבירה מגנטיים נותנים לנו את החופש העיצובי לבחור את מיקום התאורה וגם לשנות אותה וכן גם להחליט על עוצמת האור הרצויה. אז מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים פסי צבירה מגנטיים?

מה חשוב לבדוק כשמזמינים באונליין?

מערכות תאורה הבנויות על פס צבירה חד פאזי או תלת פאזי, הפכו לאחד הטרנדים הכי חמים בכל הקשור בעיצוב הבית. מדובר בעיצוב תאורה נקי וחדשני שיאפשר לכם חופש אומנותי כמעט מוחלט.

אז מה חשוב לדעת לפני שמזמינים פסי צבירה מגנטיים?
ראשית, ניתן לרכוש אותם לפי מטר ובצבעי שחור או לבן ועל פי גופי התאורה שאתם מתכננים לקנות. לכן, כדאי להגיע מוכנים אחרי מדידה מדויקת של האורך הרצוי שיאפשר לכם גם את החופש בעתיד להחליף גופי תאורה או לשנות מעט במיקומים. בנוגע לצבע, הסתכלו על תמונות והחליטו איזה צבע יהיה יפה יותר.

פס צבירה חד פאזי –
זהו פס הצבירה הנפוץ ביותר וגם הפשוט ביותר להתקנה וכן גם לתפעול. לגופי התאורה מחוברת פאזה אחת, זאת אומרת שבפועל נוכל לשלוט על כל גופי התאורה בבת אחת. כשנדליק כולם יידלקו וכשנכבה כולם ייכבו.

פס צבירה תלת פאזי –
כפי שניתן להסיק, כאן נוכל לפצל את השליטה על הנורות ולא להדליק את כולן יחד.

לפני שמזמינים פסי צבירה באונליין, חשוב להגיע מוכנים וכדאי גם אחרי התייעצות.