מעבדת LEM – רפואה מותאמת אישית

אצל מעבדת LEM מתמחים בבדיקות של משטח צוואר הרחם, PAP וגם וירוס HPV. המעבדה פועלת ישירות מול מכונים רפואיים בכל רחבי הארץ וגם ישירות מול אנשים שרוצים לעשות בדיקות פרטיות .כך שאם זה משהו שמעניין אתכם לעשות, אתם רק צריכים לברר את זה מול המעבדה.

תמיד עדיף לעשות את הבדיקות מהסוג שהזכרנו מול מעבדת LEM, שכן בדרך הזו תוכלו לראות איך זה מאפשר לכם לעבור את הבדיקה בתוך זמן קצר ומבלי שתצטרכו להתעכב יותר מידי. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לשים עליו דגש מרכזי במישור הזה.

תעברו את הבדיקה ללא תור ארוך

אם אתם לא רוצים להמתין זמן רב בתור רק כדי שתוכלו להעביר את הבדיקה, אז מעבדת LEM יוכלו להציע לכם בדיוק את השירות שאתם צריכים. גילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם יכול להציל חיים ולמנוע מקרים טראגיים שבהם נשים מגלות את הסרטן רק בשלבים מאוחרים. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

גם כאשר מדובר על גילוי וירוס HPV, תמיד רצוי לגלות אותו בהקדם האפשרי כדי להעניק טיפול לחולה. במידה ואתם רוצים לשמוע פרטים נוספים על האפשרות לעשות את הבדיקה הזו, אתם רק צריכים ליצור קשר עם מעבדת LEM כדי לקבוע תור.

ניתן לקבל את השירות גם באופן עקיף

המעבדה מציעה את השירות שלה באופן עקיף דרך קופות החולים, ביטוחים רפואיים, תיירות מרפא ואף רופאים פרטיים. כך שאם אתם רוצים לקבל את שירותי המעבדה ולערוך בדיקה פרטית, תהיה לכם אפשרות לעשות את זה בדרך הזו, ודרך הגוף שהכי נוח לכם. אתם רק צריכים להחליט היכן אתם מעדיפים לעשות אותה.

Published
Categorized as Main