משחקי רצפה גדולים לבתי ספר, מתאים לכל הגילאים

מנעד הגילאים שקיים בבתי הספר נע בין גילאי 4 לגילאי 17 ו-18 כשמדובר בתיכון. מן הסתם הם תחומי העניין שלהם שונים מאוד, אך כשמדובר בימי פעילות חברתית והפעלות במקום שיעורים, יתכן מאוד שהדבר יעניין את כלל הגילאים בבתי הספר ויגרום להם להתחבר ולהתגבש אחד עם השני, ליצור חברויות ולגלות כיצד לעבוד יחד. משחקי רצפה גדולים למשל, הם דוגמא נהדרת לכך.

משחקי רצפה גדולים לבתי ספר – מתאים לכל מי שרק רוצה ליהנות

משחקי חשיבה גדולים

דמקה שהשחקנים הם התלמידים, שש בש שדמויות המשחק גם הם התלמידים, קלאס ענקי ואפילו דוקים ענקיים הם רק חלק ממשחקי החשיבה שקיימים כאשר חושבים על משחקי רצפה גדולים לבתי ספר, כאשר בתי הספר מחולקים לבית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון. לכל אחד מהם רמת חשיבה ויכולות פיתוח חשיבה שונות ולכן המשחקים השונים יכולים להתאים לכל גיל בנפרד. 

בועות סבון

משחקי רצפה גדולים לאו דווקא מחייבים חשיבה רבה או ריכוז רב מאחוריהם. לעתים משחקי הרצפה הללו בעצם גורמים לכל הכיף. למשל, מי לא אוהב להפריח בועות סבון? אבל מה עם בועות סבון ענקיות שממש אפשר להיכנס לתוכן? אנחנו משוכנעים שגם בני הנוער האדישים ביותר יגנבו מהרעיון וכן באותה מידה יתלהבו גם בני ה-6 ובני ה-7.

קפיצה למרחק

בכל גיל תוכלו למצוא את הילדים שאוהבים להתחרות, אוהבים ספורט ואוהבים למתוח את הגבולות של עצמם. קפיצה למרחק בהחלט יכול להיות המשחק האהוב על אותם ילדים קטנים, גדולים ובני נוער. קפיצה למרחק מאפשרת גם תחרותיות בריאה עם תלמידים אחרים וכן גם הרצון לשאוף רחוק יותר, להבין כיצד אפשר לשפר בכדי להצליח ולנסות שוב ושוב. 

לסיכום,משחקי רצפה גדולים לבתי ספר יכולים להתאים לכל הגילאים כאשר המטרה היא לגרום להנאה, שחרור ואפשרות ללמוד בצורה קצת שונה. מומלץ לקרוא על היתרונות של משחקי רצפה בסגנון OTD לילדים באתר ODTeam.

Published
Categorized as Main