בתחילת המאה הזו, חדרי הישיבות היו מקום בלעדי למנהלים בכירים. עם זאת, עם התחרות הגוברת ומספר גדל והולך של עובדים, לוחות נמצאים בשימוש יותר ויותר על ידי כולם. השאלה היא האם הלוחות האלה יכולים לשמש גם ילדים.

 

לילדים יש חשיבה שונה מזו של מבוגרים ולכן הם צריכים דברים שונים מהם. למשל, לילדים אין מושג של זמן והם לא יידעו מתי להפסיק לשחק משחק וללכת לעבוד על שיעורי הבית או מחויבויות אחרות.

 

ניתן לפתור בעיה זו על ידי שימוש בלוח מחיק לילדים לצורך הכנת המשימות בצורה ברורה הכתובה על גבי הלוח. הלוח הוא כלי טוב לעזור לילדים לנהל את המשימות שלהם. זה מספק להם דרך מובנית לארגן ולתעדף את המשימות שלהם.

לרכישת לוח משימות יומי לילדים>>>

לוח מחיק לניהול זמן

 

דרך טובה לנהל משימות היא להשתמש בלוח מחיק. לוח זה הינו לוח שניתן למחוק ולצבוע אותו מחדש ללא כל סיכון למחיקת המידע עליו. זה מאפשר לילדים לנהל את המשימות שלהם בצורה יעילה יותר באמצעות הלוחות המחיקים.

הלוח הוא כלי לילדים המשמש למעקב אחר עבודתם, כמו גם להורים לעקוב אחר התקדמות ילדיהם. ללוח יש מאפיין מחיק כך שניתן למחוק אותו ולהחליפו בחדש.

הלוח המחיק הוא קונספט שהוצג בתחילת שנות ה-2000  הרעיון פשוט, אך יעיל ביותר. זה מאפשר למשתמש ליצור משימות ולהקצות אותן לעובדיו. המערכת תבדוק אם המשימה הושלמה, ואם לא, היא תיצור אוטומטית משימה חדשה עבור העובד האמור. היא מאפשרת זרימת עבודה יעילה יותר, וכן מספקת לחברות דרך אוטומטית לנהל את המשימות של העובדים שלהן.

לוח מחיק ניתן להשתמש בו למטרות שונות. ללוח זה יש את היכולת להציג משימה, אירוע, שם של אדם ותאריך. הלוח ניתן למחיקה כך שניתן למחוק אותו ולעשות בו שימוש חוזר למטרות שונות.