הקדשה לעילוי נשמת

רוצים להקדיש ספר קודש ליקיריכם לעילוי נשמתם? זה הזמן לעשות מעשה ולבחור עבורם ספרי קודם מיוחדים שתמיד תוכלו לקרוא או לשים בבית הכנסת כדי שאחרים יקראו בהם.

על אופן אותה הקדשה לעילוי נשמת, נרחיב במאמר זה.

הקדשה לעילוי נשמת

אחת הדרכים שתוכלו באמצעותן להעלות את נשמות יקיריכם מעלה, היא באמצעות לימוד תודה וקריאת תהילים וכמובן לימוד משניות. משניות מלשון נשמה, וזה עוד רמז שמעיד על התוצאה שיש בלימוד משניות לעילוי נשמה.

מה זה תפילה לעילוי נשמה?

כל תפילה שאתם משייכים אותה באמירה לעילוי נשמת, היא בעצם, כביכול נותנת לאדם הנפטר נקודות זכות בעולם שאחרי, כלומר, תחשבו שלאט לאט הוא מטפס בסולם הדרגות העליונות עוד ועוד ובעצם אין לזה סוף.

ככל שתעשו מעשים שיעלו יותר את הנשמה של הנפטר למעלה, כך תיטיבו עימו יותר והוא יעלה בדרגות הקדושה והטהרה.

ספרים לעילוי נשמה

בדרך כלל, כדי להעלות נשמה אנשים מדליקים נרות נשמה ובכך הם מעלים את נשמת הנפטר למעלה. הדרך הנכונה לעשות זאת – אם כי יש כמה דרכים – היא באמצעות לימוד תודה וקיום מעשים טובים לעילוי נשמתו של הנפטר.

באמצעות לימוד בספרי קודש, תוכלו גם אתם להעלות את נשמת יקיריכם למעלה ולעזור להם להגיע למקומות שהם לא יוכלו להגיע כבר בכוחות עצמם.

איפה אפשר לקנות ספרים לעילוי נשמה?

ברשת, איך לא, תוכלו למצוא את אותם סידורי תפילה וספרי הקודש האיכותיים ביותר לעילוי נשמת נפטרים ואפילו להקדיש אותם ליקיריכם האהובים שכבר לא נמצאים בעולם הזה.

כמובן שתוכלו לשים אותם בבית הכנסת או בבית המדרש ושם, המתפללים והלומדים ילמדו בהם ויעזרו לכם להעלות את נשמת יקיריכם לעולמות העליונים. זהו חסד של אמת.

Published
Categorized as Main