איך תדעו אם אתם זכאים לגימלה מהמוסד לביטוח לאומי?

הביטוח הלאומי נועד לתת ביטחון כלכלי במצבים שונים בהם אנשים אינם מסוגלים לפרנס את עצמם בגין סיבות שונות. לדוגמה זקנה, נכות, מחלה וכדומה. אנשים לא תמיד מודעים לזכויות שלהם. הם יכולים לקבל גימלאות מהמוסד לביטוח לאומי בגלל ילד נכה או כל מצב אחר – קבוע או זמני. אך רק בגלל שהם אינם מודעים הם לא מקבלים. כי כדי לקבל גימלה מהמוסד לביטוח לאומי צריך להגיש תביעה בהתאם לנהלים. 

אז איך באמת יודעים אם מגיע לי לקבל גימלה?

התשובה לשאלה הזו קשורה לבירור אישי ולבדיקות מול גורמים מקצועיים אשר יכולים לסייע לכם לאתר את הזכויות שלכם בגין סיבות כאלו ואחרות. אם כי יש מקרים בהם יהיה צורך להיעזר בגורמים מקצועיים מתחום עריכת דין על מנת למצות זכויות. כאן מדובר על עורך דין שמתמחה בפעילות מול הביטוח הלאומי על מנת לאפשר למיוצגים לקבל את מקסימום הזכויות שמגיע לו לקבל על המוסד לביטוח לאומי. זאת בגין מחלות, זקנה, נכות או כל סיבה אחרת.

איך נהיה בטוחים שאנו ממצים את הזכויות שלנו?

כל לקוח שפונה למוסד לביטוח לאומי רוצה להיות בטוח שהוא מקבל את מקסימום הזכויות שהוא יכול לקבל בהתאם למצבו. לשם כך צריך בתמונה גורמים מקצועיים שמכירים את החוקים וגם את אופן ההתנהלות במוסד לביטוח הלאומי. הידע מאפשר לעורך הדין להוביל את הלקוחות שלו לקבל את מלוא הזכויות שהם יכולים לקבל בהתאם לנתונים. כדי לערוך בדיקה בדבר הגימלה שאתם זכאים לקבל מהביטוח הלאומי ולהבטיח כי אתם אכן מקבלים כל שמגיע לכם, בחרו עורך דין מקצועי ומנוסה שיהיה לצידכם, יערוך למענכם את הבדיקות הרלוונטיות ויוביל אתכם לקבלת הגימלה.

למידע נוסף אודות זכאותכם לגימלה מהמוסד לביטוח לאומי היכנסו לאתר http://www.evyatarlaw.co.il/

Published
Categorized as Main