טיפול הומיאופטי – באילו מקרים הוא יכול לסייע?

בטוח
שנתקלתם במילה, במושג, בשיטת הטיפול הומאופטיה. האם אתם באמת יודעים מה המהות שלה?
מה היא עושה ולמה היא יכולה לסייע? אז בואו ניכנס לזה.

הומאופטיה

ההומאופטיה היא שיטת טיפול הקיימת כ200 שנה ורואה את האדם כשלם אחד. גוף ונפש. ההתייחסות היא לאדם כמכלול. מחלה עפ"י ההומאופטיה היא חוסר הרמוניה בגוף, חוסר איזון. מטרת הטיפול, דרך הרמדי (התרופה ההומאופטית) היא לתת ולסייע לגוף להפעיל את מנגנוני וכוחות הריפוי שלו, דרך הבנת הסימפטומים ומהותם. הסימפטום ייעלם בגלל הטיפול בחוסר האיזון, ביציאה מההרמוניה, דרך חיזוק ואיזון כוחות ריפוי הגוף.

הטיפול ההומאופטי מתבסס על כמה עקרונות עיקריים:

עיקרון הדמיון – בהומאופטיה משתמשים בעיקרון של 'דומה בדומה מרפא'. אותו חומר שגורם לסימפטום אצל המטופל הוא החומר שגם יכול לתת לו את הפתרון ולהבריא אותו.

עיקרון המנה המינימלית – כדי שההשפעה תהיה מקסימלית, ניתן מינון מינימלי. התרופות מדוללות עוד ועוד בתהליך מיוחד שבו לפני כל דילול מטלטלים את הרמדי כך שמצד אחד הרעילות יוצאת ומצד שני, החומר הפעיל נשאר עושה את עבודתו בצורה מיטבית.

עיקרון הזהות – הרמדי מותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופל בהתאם לצרכיו אחרי תשאול מקיף ומדוקדק של המטופל ע"י המטפל והבנת חוסר האיזון הספציפי של המטופל.

לאיזה
מקרים היא מסייעת?

ההומאופטיה
מסייעת בהרבה מאד מקרים של מחלות וחוסר איזון בגוף. בין המקרים ניתן למצוא את
הבאים:

כאבי ראש ומיגרנות, מחלות ברכי הנשימה ואסטמה, כאבי מפרקים, דלקות אוזניים, אלרגיות, מחלות עור, דלקות בדרכי השתן, בעיות במערכת העיכול, טיפול בבעיות של מתחים וחרדות, בעיות הורמונליות, בעיות מחזור, תסמונת קדם וסתית, בעיות קשב וריכוז ועוד

אז עכשיו אחרי שאתם יודעים קצת יותר, ההמלצה שלנו היא להתחיל לחפש מטפל כזה שיש לו ניסיון וידע רבים בתחום. כזה שאתם מתחברים אליו, אם דרך תוכן ברשת, שיחת טלפון, המלצה מחברים ומכאן הדרך לריפוי עולה על המסלול הנכון. תנו להומאופטיה להוביל אתכם לריפוי עמוק ונכון. כזה שמכוון את הגוף ואת כוחות הריפוי שלו להחזרת האיזון.

לעוד מידע בקרו באתר https://ytagori.com/

Published
Categorized as Main