החשיבות של תיקים איכותיים לילדים

החופש הגדול עומד סוף כל סוף להסתיים, אחרי חודשיים ארוכים בהם הילדים היו מחוץ למסגרת בית הספר, הם עומדים לשוב אליה בכוחות מחודשים. לקראת שנת לימודים חדשה מעוניין כל ילד להצטייד בתיק חדש ומרשים שבו הוא יכניס את מחברותיו החדשות, את ספריו העטופים בעטיפה ריחנית מעוצבת ואת קלמרו המאובזר בשלל מכשירי כתיבה חדשים.

הרחוב מלא בחנויות שונות אשר מציעות מגוון עצום של תיקי ילדים. החל מתיקי גן לפעוטות אשר לראשונה מתחילים את שנת הלימודים בפעוטון או בגן, עבור דרך ילקוטי בית ספר בגדלים ובעיצובים שונים וכלה בתיקי אוכל מעוצבים התואמים את הילקוטים הרבים.

תיק איכותי ויקר – בשביל מה?

ילדים הם עם שובב מאוד ולכן יש להקפיד לצייד אותם בציוד איכותי שיחזיק מעמד וישרת אותם לאורך זמן. קיימים בשוק הרבה מאוד חנויות שמציעות סחורה יפהפייה ומגרה במחירים זולים מאוד, אבל יש לבדוק היטב את איכות התיקים שנמכרים שם. לרוב, מחיר זול מראה על מוצר זול ולכן, כאשר מעוניינים לרכוש תיק איכותי, צריך לשלם את המחיר שבדרך כלל לא יהיה זול.

סיבה נוספת לקניית תיק איכותי של TOOSH היא שמירה על בריאות הילד. ניתן לראות ילדים רבים שסוחבים על גבם הכפוף את הילקוט הכבד כאשר נראה כי בכל רגע הם עומדים לכרוע תחת משאם. קיימים כיום מגוון ילקוטים אורטופדיים שמותאמים לגבם הקטן של הילדים ואינם גורמים לו נזק. ילקוט אורטופדי מתאפיין בחלוקת תאים מחושבת, בכתפיות רכות ובהקפדה על חומר איכותי וקל משקל שלא יכביד על הגב. לצד כל אלו, באים הילקוטים האורטופדיים בשלל סגנונות עדכניים ובצבעים אופנתיים.

קיימים מספר פרמטרים לזיהוי ובחירת תיק איכותי לילדים:

  • תיק קל משקל – החומר ממנו עשוי התיק צריך להיות חומר קל על מנת שגם כאשר התיק יהיה עמוס הוא לא יכביד על גבו של הילד.
  • תיק יציב – יש להקפיד לבחור תיק שעשוי מחומר יציב ובעל גב קשיח, אשר יכול לתת תמיכה טובה לגב.
  • תיק מחולק – מבנה של תיק איכותי מתוכנן בצורה שתתקיים חלוקת משקל של החפצים כדי שלא ייווצר עומס על חלק מסוים של הגב.

השקעה בתיק איכותי היא אף פעם אינה מיותרת, לכן אין צורך להסס לשלם עבורו מחיר יקר.

Published
Categorized as Main