קייטרינג לחינה – המנות שאתם חייבים להזמין

חינה הוא אירוע אותנטי של יוצאי מרוקו, תימן או הודו. לכן גם המאכלים שיוגשו באירוע אמורים להיות מאכלים אשר מאפיינים את העדות הללו.

חברת הקייטרינג המציעה אוכל ביתי בראשון לציון ערוכה להכנת המאכלים שמאפיינים כל אחת מהעדות הללו כדי שהאוכל יתמזג בתוך האווירה הססגונית והמיוחדת. המוזיקה והמקום המקושט המקבל את האורחים כבר מכניס אותם לאותנטיות שתלווה את אירוע החינה מתחילת האירוע, דרך התהלוכה, טקס החינה, הריקודים והשירים המוכרים והאהובים.

מנות פתיחה באירוע חינה 

אם מדובר לדוגמה באירוע של חתן וכלה שאחד מהם לפחות או שניהם הם בני העדה המרוקאית, יקבלו את פני האורחים על השולחנות, שורה ארוכה של סלטים, במיוחד אלו המאפיינים את העדה האותנטית הזו כמו מטבוחה, גזר מרוקאי, סלק, פלפלים שחלקם חריפים והאחרים הם פיקנטיים, חומוס וטחינה הישראליים ועוד. במנת הפתיחה הדגים האופייניים הם דג סול מטוגן או מושט אפוי בתנור ברוטב מרתק, בצירוף אופציות של זיתים מבושלים שתמיד נחטפים.

מנות עיקריות באירוע חינה 

השמחה הגדולה מהולה בטעמים גסטרונומיים שמאפיינים את ההרגלים הקולינריים של הקהל. לכן כדאי להציע להם קבבים חמים שירדו זה מהגריל, פרגיות שהוכנו עם המון בצל או שניצל שתמיד אהוב על הקהל ובמיוחד אם משתתפים ילדים.

התוספות שתמיד אהובות באירועים הללו הם תפוחי אדמה בתנור עם תיבול נפלא, אחד מסוגי האורז וירקות מבושלים כמו שעועית ירוקה או פטריות. ניתן למצוא פירוט נוסף אודות כל המאכלים גם בלינק https://www.b-grill.co.il/ordering-cooked-food-in-rishon-lezion/

קינוחים מתוקים 

גולת הכותרת של טקס החינה הם המגשים שעמוסים בדברי מתיקה אותנטיים שמוגשים כמיטב המסורת במגשים עמוסים כמו שבקייה, מקרוד, קוקוס ועוגיות מיוחדות נוספות. 

האורחים נהנים מאד לאכול את המטעמים הללו ובנוסך לכך ייהנו מאד משלל קינוחים אחרים פרווה כמו פחזניות, מקרונים צבעוניים ועוד.

Published
Categorized as Main