קבוצת תרגול מדיטציה – מדוע משתלם להצטרף לקבוצה?

כמעט כל דבר שאנחנו רוצים לעשות היום, יש לנו אפשרות לבצע באופן אישי, עצמאי, וכן יש לנו אפשרות לבצע בקבוצה. כך למשל, אנחנו יכולים להיות חברים בקבוצת ריצה, קבוצת קריאה, קבוצת רכיבה על אופניים, קבוצת הליכה ואפילו קבוצת רכישה כידוע לנו.

דוגמא נוספת שאנחנו יכולים למצוא היא, קבוצת תרגול מדיטציה. אנחנו יכולים בעיקרון, לתרגל מדיטציה לבד, אנחנו לא חייבים לתרגל בקבוצה. הרי מספיק אם אנחנו לומדים את הנושא ויש לנו את כל מה שנדרש לשם כך. אנחנו יכולים לפנות לעצמנו זמן וכן לבחור לעצמנו מקום בשביל שנוכל לתרגל מדיטציה בצורה נוחה, בתנאים ובזמן שמתאימים לנו.

אך יש יתרונות בכך שאנחנו מתרגלים במסגרת קבוצה. לפני שנציג אותם חשוב להבין מה זה אומר להיות חברים בקבוצה. ההסבר הוא מאוד פשוט. אנחנו מתרגלים מדיטציה עם אנשים אחרים סביבנו, כאשר חלק מהתרגול מתבצע באופן אישי, כלומר כל אחד לעצמו וחלק מהתרגול מתבצע באופן קבוצתי, כאשר מי שמנחה את הקבוצה הוא מתרגל מקצועי שלמד את התחום.

מה היתרונות של קבוצת תרגול?

ראשית,אנחנו לא לבד. אנחנו מתרגלים מדיטציה בקבוצה, וכך אנחנו בעצמם נהנים מהחוויה ביחד. זה גם יכול לעזור לנו לעשות את זה נכון. לא פחות חשוב, זה מעודד אותנו להמשיך ולעשות את זה, מאחר והרבה פעמים עצם זה שאנחנו צריכים לתרגל לבד, גורם לנו להפסיק ולא להקפיד על כך.

שנית, אנחנו לומדים איך לעשות את זה נכון. מאחר ואנחנו עובדים עם אנשים נוספים ועם מתרגל מקצועי, אז נלמד כיצד לעשות את זה בצורה נכונה.

שלישית, כך אנחנו יכולים להגיע לרמות אחרות, גבוהות יותר וזה כמובן ישפר את היכולות שלנו בתחום.

הנכם מוזמנים להכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – https://meditation-il.co.il/.

Published
Categorized as Main