שרשראות זהב מומלצות בשנת 2021

שרשראות זהב תופסות כמה תפקידים בחיינו יש את השרשראות המהודרות לאירועים שונים, אותן נתאים על פי ההופעה ועל פי האירוע המתוכנן. וישנן את השרשראות היום יומיות, איתן אנחנו כנראה נסתובב ביומיום, לסידורים, חברות, בתי קפה ועוד. מדובר בסגנון שונה לגמרי של שרשראות ועדיין המסחר גדול מתמיד. אם את מחפשת את השרשרת הבאה שתגרוף איתה שלל מחמאות, העיפי מבט ברשימת השרשראות המומלצות לשנת 2021 שיצרנו.

שרשראות הזהב החמות של השנה

ננסה להציג עבורך כמה שיותר סגנונות ואירועים שונים אליהם השרשראות יתאימו.

  • שרשרת בוקס ותליון סוליטר 7.7 מ"מ – זוהי שרשרת זהב 14 קרט, כאשר התליון הוא עגול ומשובץ יהלומים. שרשרת זו מגיעה בצבעי הזהב השונים. תתאים ליומיום וגם לאירועים עם הופעה עדינה ונקיה.
  • שרשרת זהב עם תליון גדול 4 עיגולים – מדובר בשרשרת בעלת עיצוב מרשים ומלכותי. היא תתאים יותר לאירועים וגם אז, רק מידי פעם (כי זו לגמרי שרשרת שלא רואים כל יום).
  • שרשרת זהב עם תליון עלה משובץ – תליון העלה המשובץ יפהפה ועדין, יכול להשתלב ביומיום מלא מחמאות. זוהי שרשרת שקשה להתעלם ממנה אבל גם מאוד זורמת עם לבוש יום יומי מושקע במעט. אפשרות נוספת לשרשראות יומיומיות מיוחדות היו שרשראות שם מעוצבות ומקסימות.
  • שרשרת זהב צהוב\לבן עם זרקון גדול – שרשרת עם תליון חסר מסגרת. הזרקון הגדול התלוי על השרשרת מעניק מראה קסום ומנצנץ. מאוד יתאים לאירועים בלבוש עדין ובהיר.
  • שרשרת עיגול עם אלמנטים זהב צהוב – שרשרת כיפית ומשוחררת יותר, הרבה פרטים קטנים ומעניינים ועדיין מרשימה מאוד. תתאים ליומיום, לעבודה וכמובן לאירועים עם לבוש רשמי יותר.

בשורה התחתונה, כל שרשרת זהב שתבחרי כנראה תתאים ביותר לסגנון שלך. אנחנו תמיד ממליצים להתנסות בסגנונות שונים כי לעולם לא תדעי אם לא תנסי.