תוספות למדפים ומחסנים שכל אחד חייב אצלו!

אחסון הוא נושא מאתגר שמצריך התארגנות של ממש לצד אבזור מסיבי. כי לא די בכך שיש לנו מחסן גדול ומרווח, לא מספיק שאנו יודעים לאיפה צריך להכניס את הארגזים, את הקופסאות או את השקיות, אנו צריכים לדאוג תמיד לפתרונות ולתוספות מתאימים – אלו יאפשרו לנו להביא לכך שהמחסן שלנו יהיה נוח ושימושי, ניתן יהיה לנצל אותו כראוי ולאחסן בו את הפריטים הנדרשים במלוא הנוחות.

אילו תוספות למחסנים ולמדפים אתם חייבים?

  • מערכת מידוף מותאמת – מדף מודולרי מסוגל לנצל באופן מקסימלי את המחסן ואת השטח שלו. רלוונטי למחסן ביתי כמו גם למחסן של בית עסק. מערכת מידוף מודולרית מאפשרת לנו לנצל את השטח של המחסן לגובה ולעומק, ולארגן בתוכו את כל המוצרים המאוחסנים באופן שמאפשר לנו שליטה מלאה על הנעשה.
  • רב תא – ניתן להיעזר ברב תא, אביזר ייעודי שמאפשר להשתלט על אביזרים קטנים בצורה נוחה ונשלטת מאוד. מדובר על תאים בגודל קטן למדי, שבהם תוכלו לארגן בקלות יתרה אביזרים שונים גם אם הם קטנים, בלי לאבד, בלי שיתערבבו זה בזה ובלי שייווצר צורך לארגן אותם שוב ושוב.
  • אחסונית – במידה ואתם צריכים לאחסן פריטים באזור תחום אתם יכולים להיעזר באחסונית. אביזר שימושי ונוח שמאפשר לכם להניח בתוך כלי אחסון אחד את כל הפריטים, אלו יהיו לכם נגישים וזמינים מאוד לאיתור בעת הצורך.

התאימו את הפתרונות שלכם

בכל מקרה אתם צריכים להתאים היטב את הפתרונות שלכם לצורך. זה כולל בחירה מדויקת של אביזרים, התקנה נכונה של המדפים ואיתור החלקים המשלימים שיכולים לעזור לכם לעשות סדר במחסנים שלכם. כי כך המדפים יכילו את כל התכולה באופן נוח ונגיש! ניתן למצוא מידע על מחירי מדפים למחסן באתר מדף פיקס.