יש לך פטריה בציפורן? 5 טיפים שחשוב להכיר

אם לא מטפלים בצורה נכונה בפטרת ציפורניים, הפטרת עלולה להישאר לזמן רב. ולכן, אם יש לכם פטריה בציפורן, וגם כטיפול מונע שהוא מאוד מאוד יעיל, חשוב ליישם כמה טיפים והרגלים. אם תיישמו את הטיפים הללו אתם תפחיתו משמעותית את הסיכוי להיווצרות של פטרת ציפורניים, ותהנו מכפות רגליים אסתטיות.  

טיפ ראשון

הקפדה על היגיינה של כפות הרגליים היא חשובה מאוד. וככל שתקפידו יותר על ההיגיינה כך תפחיתו משמעותית את הסיכוי להיווצרות פטריה בציפורן. היגיינה פירושה לשטוף היטב ולנקות את אזור כפות הרגליים והציפורניים, גם במרווחים שבין אצבעות כפות הרגליים בצורה יסודית, כמו גם הקפדה על ניקיון בחלק הפנימי בציפורניים.

טיפ שני 

הטיפ הזה קשור לנעליים ולסנדלים שאתם נועלים לאורך שעות רבות ביום. חשוב מאוד לנעול נעלה נוחה ונעימה, שהיא גמישה מספיק. נעליים שהן יפות אבל כאלו שלוחצות על הרגל ומקשות אותה – הן נעליים שיכולות לגרום למצבי פטריה בציפורן. 

טיפ שלישי

הטיפ הזה קשור לעונות השנה. בייחוד כאשר מדובר על הקיץ. במזג אוויר חם יש להקפיד על נעליים פתוחות ומאווררות. אם תנעלו נעליים סגורות במזג אוויר חם אתם למעשה מגבירים מאוד את הסיכוי להיווצרות הפטרת משום תנאי הלחות והטמפרטורה שישררו בנעלים. 

טיפ רביעי

הטיפ הרביעי קשור לגרביים. יש להעדיף גרביים מאווררות עשויות כותנה איכותית. גרביים סינתטיות מגבירות את הסיכוי להופעת פטריה בציפורן.

טיפ חמישי

הטיפ הזה גם קשור להיגיינה – למגבות. הקפידו על שימוש במגבת אישית בין אם מדובר על הבית או על מקומות ציבוריים. ואחרי שקראתם על 5 טיפים שחשוב להכיר כדי למנוע ולטפל בפטרייה בציפורן, כל שנותר לכם לעשות זה ליישם את הטיפים. מידע נוסף באתר https://medical-pedicure.co.il/

Published
Categorized as Main