הורות אחרת – מהן האפשרויות?

אם אתם מעוניינת בהורות אחרת ואם אתם רוצים להקים משפחה אלטרנטיבית על הצד הטוב ביותר – חשוב שתדעו תוכל להיעזר במומחים ובאנשי מקצוע אשר מלווים משפחות והורים שבחרו בהורות משותפת (קראו על הורות משותפת לגייז). פסיכולוגיים, יועצים ומומחים בתחום מסייעים להורים בתחילת התהליך עד סופו תוך ליווי וסיוע ביצירת משפחה מאוגדת, רלוונטית וכזאת אשר מגדלת ילדים באהבה. 

למי מתאימה הורות משותפת או אחרת?

תהליך כזה מתאים עבור מי שאינו נמצא בזוגיות או עבור מי שלא מצא את האדם המתאים והראוי ביותר להיות בן הזוג המתאים להקמת משפחה או גידול ילדים. אלה גם יכולים להיות זוגות חד מיניים או  הרווק הנצחי והרווקה הלא מתפשרת שמחפשים פרטנר להקמת משפחה. 

בכל מקרה כיום ניתן להקים משפחה ללא זוגיות ללא נישואים ובלי לעמוד בסטנדרטים הדרושים ובהבניות של החברה . כך אפשר להשיג את מה שרוצים ומקווים לו תוך ביצוע בחירות נכונות. 

מלבד הורות אחרת / משותפת יש מגוון צורות להורות ומשפחה החל מזוג אימהות עד זוג אבות או משפחות חד הוריות ושאר אפשרויות. בזמן הבחירה חשוב לבצע תהליכים של הורות משותפת תוך בחירות נכונות וליווי צמוד של מומחים ואנשי מקצוע שיכולים לנווט אתכם אל המסלול הנכון. 

זה נכון בחיים לא הכול מושלם, אבל כאשר נעזרים במומחים – הרבה יותר קל להפחית בטעויות ולבחור את האנשים הנכונים עמם תוכלו להקים משפחה. 

אז אם אתם בדרך להיות הורים – זה הזמן לבחור מומחים וליהנות מכל היתרונות המקצועיים שאנשים מומחים בתהליך, מציעים. 

Published
Categorized as Main