הכרויות לעשירים –למה זה הכרחי?

הרבה פעמים כשאנחנו שומעים על אנשים, גברים ונשים, אשר מחפשים בני או בנות זוג עם כסף זה נשמע לנו מוזר ולעיתים גם לא לעניין, הרי אהבה היא חזקה יותר מכסף, ולמה שאנשים ישימו את העניין הכספי אל מול אהבה?

אך אם בוחנים את הנושא לעומק, מבינים שיש ערך לדברים, יש סיבה למה אנשים בוחרים לחפש קשר זוגי גם על בסיס מעמד כלכלי. זה נכון לא רק בסרטים אלא גם במציאות. לכן גם אנחנו נוכל למצוא אתרים ואפליקציות שמציעות מה שנקרא "הכרויות לעשירים", כלומר, מערכת חיפוש בן או בת זוג, גם על בסיס מעמד כלכלי ולא רק על בסיס מאפיינים אישיים אחרים, בין אם זה מראה ובין אם מדובר בפרטים אחרים. 

לפני שנסביר את ההיגיון שיש בדבר, חשוב להבהיר, מדובר על אפליקציות ואתרים מאוד יעילים, נוחים וקלים לשימוש, כל מה שצריך לעשות זה פשוט לפתוח עמוד עם פרופיל מדויק ואמין, ואנשים שנכנסים לאתר כמו onlylove או לאפליקציה, כבר יוכלו למצוא אותנו שם. 

מה ההיגיון שעומד מאחורי הכרויות לעשירים?

ראשית, אנשים בדרך כלל, לא משנה באיזה מצב, יעדיפו להיות עם אנשים מקבוצת ההתייחסות שלהם, הם יעדיפו להיות בחברתם של אנשים שמגיעים ממעמד דומה ולא ממעמד אחר. 

שנית, כך קל יותר להתגבר על מכשולים מסוימים, חברתיים ואישיים, כך אפשר להימנע ממצבים לא נעימים של אי נוחות שנוצרת בין היתר בגלל העובדה ששני בני הזוג אינם שווים במעמד הכלכלי שלהם. 

שלישית, הרבה פעמים זה עניין של לחץ חברתי, לחץ משפחתי, זה הרבה יותר נכון ונוח לייצר מערכת יחסים עם בן אדם שמגיע מסטטוס דומה ולא מסטטוס שונה שיוצר הבדל מהותי בקשר ביניהם. 

Published
Categorized as Main