ריהוט בהתאמה אישית עבור חדרי הורים

חדרי הורים הם חדרים אינטימיים ולכן הם מתוכננים כך שתישמר הפרטיות של בני הזוג ושיהיה נעים לשהות בחדר זה. האפשרויות לעיצוב חדרי הורים הן רבות מאד. 

התאמה אישית של הרהיטים 

התאמה אישית של הרהיטים עבור חדר ההורים היא במקרים רבים הגשמה של חלום. כשנכנסים לדירה חדשה או כשמחליטים על שיפוץ מאסיבי, זה הזמן להזמין ריהוט חדש ופונקציונלי עבור חדר ההורים התואם את טעמם האישי של בני הזוג ובהכוונה של מעצבת הפנים המלווה אותם ומציעה להם אין ספור הצעות כדי לקלוע לטעמם. המטרה היא ליצור חדר הורים יפהפה וסולידי לנוחות מקסימלית של בני הזוג כפי שהם רצו לרכוש כבר שנים רבות. 

כשמזמינים רהיטים בהתאמה אישית זה הזמן להביע את הרצונות לעשייה ייחודית ולהזמין ריהוט יוצא דופן כמו מיטה רחבה במיוחד שמאפשרת גם לילדים ליהנות מחיבוק חם של ההורים וזמן משפחתי חמים. או להזמין מיטה ארוכה מהגודל הסטנדרטי כדי שגם בני זוג גבוהים יוכלו להתרווח במיטה, למתוח את הרגליים וליהנות מהעובדה שרגליהם אינן מבצבצות החוצה, כפי שהיו עד עתה. 

בצידי המיטה ממוקמות שתי שידות שנראותן מזכירה את מבנה המיטה, בגוון הריהוט ובדגם. בנוסף לכך בחדרים רחבים רבים קיימת שידה נוספת או קונסולה המשמשת לאיפור וכיסא. הלקוחות יכולים להזמינה בסגנון זהה או ליצור קונטרס יפהפה ולהזמין אותה בדגם אחר המשתלב בקווים העיצוביים של חדר ההורים. 

ארונות הזזה עבור חדרי ההורים

ההתאמה האישית כוללת בינוי ומידוף של חדר ארונות או ארונות הזזה מעוצבים בהתאם לתכנון הפרטני בחדר זה. תכנון המידוף הוא נושא חשוב מאד כדי ליצור ארון אידאלי התואם את הרגלי הלבוש של כל אדם. מי שהולך לעבודה בחליפה בכל יום, צובר הרבה מאד חליפות עם הזמן ולכן זקוק לשטח תלייה ארוך או לחילופין מי שברשותו הרבה מאד חולצות פולו, זקוק לשטח נרחב של מידוף כדי לאחסן את כל המלאי הקיים. 

זה הזמן להתאים מיקום לכל הפריטים הקטנים כמו מגירה ייעודית ובה תאים רבים עבור חגורות, צעיפים תכשיטים ועוד.

Published
Categorized as Main