צנצנות קפה בעיצוב אישי: כך תעשו את זה נכון!

גם למטבח הביתי שלכם מגיע עיצוב בטאצ' אישי. ובמשרד? גם שם יהיה לכם נעים יותר להכין את הקפה בעזרת צנצנות מעוצבות באופן אישי. חלמתם על העיצוב הזה ולא ידעתם כיצד להגשים את החלום? רוצים לעצב בסגנון ייחודי שרק אתם יודעים להוציא תחת ידיכם? מחפשים דרך יעילה ונוחה לעיצוב הזה? בואו והכירו את הפתרון המופלא של לוגו דביק. זו הדרך שלכם לעיצוב בטעם אישי.

מה זה בכלל לוגו דביק?

לוגודביק הוא הדפסה של העיצוב האישי שלכם על מדבקת ויניל. ההדפסה מתבצעת באופן איכותי וגמיש, מה שמאפשר הדבקה טובה ועמידה על צנצנות ואובייקטים נוספים. מה שהכי חשוב בסיפור הזה, זה שאתם יכולים לעצב בעצמכם את העיצוב שיודפס על המדבקה. וזה אומר שאתם מעצבים בעצמכם לפי טעמכם האישי את הצנצנות הרצויות לכם, שולחים להדפסה, ומקבלים לידיכם מדבקה איכותית ומעוצבת לפי טעמכם, אותה תצמידו אל צנצנות הקפה. והנה לכם צנצנות קפה מעוצבות.

איך עושים את זה נכון?

  1. שלב ראשון הוא שלב המחשבה והבחירה. עליכם לנסות לדמיין את הצנצנות שלכם. איך תרצו שהם ייראו? מהו הצבע שיופיע עליהם? האם הם יכילו כיתוב? אולי השם שלכם יופיע עליהם? אולי משפט אהוב או ביטוי שמאפיין אתכם.
  2. כעת עליכם לבדוק כיצד נוח לכם לעצב את המדבקות שלכם. יש מבחר תוכנות שיוכלו לשמש עבור מטרה זו, אתם אמורים לאתר את התוכנה המתאימה והנוחה שתאפשר לכם לעצב מדבקות ביעילות ולהוציא תחת ידיכם את העיצוב המושלם שאהוב עליכם.
  3. כדאי להתרשם מעיצובים של אחרים ולקבל השראה לעיצוב מוצלח לפי טעמכם. השראה פותחת לכם את הראש וממלאה אתכם ביצירתיות במנה גדושה.
  4. לאחר שמסיימים לעצב עליכם לסגור את הקובץ בתוכנת פי די אף אשר אותה תשלחו להדפסה. שימו לב לציין את הוראות ההדפסה המיוחדות שלכם כדי שהתוצר יתאים לתכניות שלכם.
  5. אתם מקבלים את המדבקות המודפסות, ואתם יכולים כבר להדביק אותם על הצנצנות שלכם. והנה לכם, צנצנות מעוצבות כלבבכם!

עצבו לכם את הצנצנות האישיות שלכם  לקפה בטעם מושלם!

Published
Categorized as Main