נעים ונוח – חולצות פליז לחורף

בימות החורף יותר מבכל עונה יש דגש רב על הביגוד שלנו. שכן חשוב לנו להיות לבושים בצורה נוחה ונעימה, מה שיאפשר לנו פעילות נוחה ויעילה במהלך היום כולו. הבה ונראה מהם הערכים שאנו מתייחסים אליהם בעת בחירת הביגוד שלנו, ואילו פריטים יכולים להתאים ולענות על הציפיות שלנו.

לבוש נעים, נוח, ומה עוד?

  • נוחות – פריטי הלבוש מלווים אותנו במהלך היום כולו. לכן חשוב לנו שהם יהיו נוחים מאוד. הנוחות מתייחסת לתחושה של הבגד על הגוף שלנו וכן לגמישות שהוא מאפשר לנו. ככל שהבגד יהיה נוח יותר כך נוכל לנהל את היום בנעימות ונוחות רבה יותר. נוכל לנוע ולבצע פעולות ספורטיביות בלי להיות מוגבלים בגלל הבגדים שלנו.
  • מראה – הבגד צריך להיות בעל מראה אהוב עלינו ומתאים לנו. הווי אומר שהעיצוב שלו צריך להיות לטעמנו, והגזרה – מתאימה לממדי גופנו. כאן יש הרבה מקום לטעם אישי. אבל אפשר לומר שיש עיצובים פופולאריים שאהובים על רבים, לעומת בגדים שלא נוטים למצוא חן בעיני אנשים.
  • חימום – כאשר מדובר על פריטי לבוש לעונת החורף חשוב לנו לבחור את הבגדים שמחממים מספיק מחד, אבל לא גורמים לנו להזעה מוגברת. בגדים עבים אלו בגדים מסרבלים שמונעים מאתנו תנועה גמישה, ובגדים סינתטיים במרקם נילוני עלולים לגרום לנו להזיע יותר מידי. זה כמובן בכלל לא נעים ולא רצוי.

חולצות פליז – הדבר המומלץ

במקום להאריך בדיבורים, הבה נקרא לילד בשמו. חולצות פליז – אלו החולצות הנעימות והחמימות שיכולות ללוות אותנו בנאמנות מרובה בימות החורף, גם בצבא יש שימוש בזה למשל במעיל צבאי. חולצה מחממת ונעימה במרקם מפנק ונעים. כל יום של חורף יתחיל בתחושה נעימה, ימשיך בחמימות הנדרשת, ויסתיים בתחושה של רעננות ללא הזעה מוגזמת.

Published
Categorized as Main