חוג דרמה לילדים – זה הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות עבורם בקיץ הקרוב

ילדים מגלים את העולם בכל זמן. הם סקרנים במיוחד, בודקים את היכולות שלהם בזמן שהם מנסים להבין מהו עולם המבוגרים ויש להם עולם שלם משל עצמם. אנחנו כהורים, רוצים לממש את הפוטנציאל הטמון בילדינו, לכן לקראת הקיץ נחפש עבורם חוג מיוחד שיתאים לאופיים ויספק לילדים את הדרך הטובה והנכונה ביותר לגלות את הכישרון החבוי בהם.

חוג דרמה לילדים הפך פופולרי בעיקר משום שהוא מקנה לכל אחת ואחת את הדרך לביטוי עצמי. מלבד זאת, כישרונות בולטים או נסתרים מוצאים את הדרך החוצה בחוג כזה בעוד שרבים הילדים והילדות שנהנים מאוד מחוג דרמה שכולל אימפרוביזציה, תנועה, שימוש בקול האישי, יכולת ביצירת דמויות או כניסה לדמויות ויותר שחקנים קטנים שנמצאים על הבמה.

מה לומדים בחוג דרמה?

מלבד לימוד כל הערכים האוניברסאליים של עולם המשחק הדרמה והתיאטרון קורס כזה לילדים שמתאים לילדים  ובני נוער בין הגילאים 5 ל- 18: יעבוד על חיזוק בטחון עצמי, יכולת ביטוי טובה יותר, שיפור יחסי אנוש, חיזוק היצירתיות, פיתוח הדמיון, הלמידה תחזק מוטיבציה ותבליט כישרונות טבעיים.

חשוב לדעת שהלימודים בבית ספר למשחק לילדים משתנים מקורס אחד למשנהו לכן כדאי ומומלץ למצוא את המקום הטוב ביותר שבו הילדים שלכם יוכלו לבטא את עצמם, מקום עם מורים ולהקות וותיקות שבו יוכלו הילדים להכיר את הקול שלהם, להציג בצורה מדהימה דמויות שונות ובכך ליהנות מכל מה שעולם התיאטרון הדרמה והמשחק יכולים להציע. אז אם אתם רוצים לפתח יכולות בילדים שלכם –  זה הזמן לרשום אותם אל המקום בו הם יוכלו להרגיש מוכשרים ומוערכים וגם להיות שחקנים מומחים.

Published
Categorized as Main