ארון הזזה עם או בלי מראה? – מה עדיף?

אחת הדרכים היעילות ביותר לצורך אחסון בבית בעיקר של בגדים היא כמובן הארונות. ארונות מהווים רהיט בסיסי ונחוץ מאוד בכל בית. ניתן למצוא את הארונות בכל חדר בבית וכל אדם מעוניין כמובן לבחור את הארונות שמתאימים ביותר לצרכים שלו. אם אתם מוצאים את עצמכם תוהים איזה ארונות כדאי לכם לבחור, חשוב מאוד שתדעו שאם בעבר ארונות עם דלתות כנף היו האופציה הבלעדית כאשר הייתם מחפשים ארונות, הרי שכיום ארונות הזזה מהווים את הארונות האידאליים לכל חלל באשר הוא.

מדוע דווקא ארונות הזזה?

לארון הזזה זול יש מגוון רחב של יתרונות על פני ארונות רגילים. ראשית כל, בפן העיצובי, דלתות הארון הרגיל יפתחו כלפי חוץ ואילו ארונות הזזה נפתחים לצדדים. מעבר לעובדה שמדובר על עיצוב מינימליסטי שיוצר אסתטיקה ונעים בעין, מדובר על דרך הפתיחה היעילה ביותר שחוסכת לכם לא מעט מקום בחלל. ניצול החלל בצורה נכונה יאפשר לכם להכניס יותר דברים לחדר ובאופן כללי, למקם את הארון כפי שאתם רוצים מבלי לחשוש שדלתות הארון לא יפתחו בשל הדלת או שדלתות הארון לא יאפשרו לכם לסגור את הדלת. ארונות הזזה מתאימים מאוד לבתים קטנים ולחדרים קטנים, אך לא רק. כיום ניתן למצוא אותם גם בבתי מגורים גדולים וזאת בשל הייחודיות שלהם, בשל הפונקציונאליות ובשל העיצוב הייחודי.

ארון הזזה עם מראה או בלי?

כיום ניתן לשלב ארונות הזזה עם מראה או בלי מראה. אם אתם תוהים מה בעצם כדאי לכם לבחור, חשוב שתדעו שאם אין לכם מקום להצבת מראה בחדר שלכם, מדובר על פתרון מושלם. גם אם יש לכם מקום בחדר להצבת מראה אבל הצבה של מראה מסרבלת את החדר והופכת אותו לקטן יותר, כדאי מאוד לשלב את המראה בארון. מדובר על יתרון שהופך את הארון לפונקציונאלי אפילו יותר מכפי שהוא, למרשים יותר וייחודי יותר.

Published
Categorized as Main