טיימר לדוד למי זה טוב

כולנו מכירים את הבדיחה הרווחת על האבות ודוד החשמל, הבקשה לכבות את הדוד בזמן נשמעת כמעט בכל בית בישראל. תפקידו של הדוד הוא לחמם את המים, בעיקר בחודשי החורף הקרים על מנת שנוכל ליהנות ממקלחת נעימה ומפנקת. אנו אמנם לרוב נזכור להדליק את הדוד אך פעמים רבות נשכח לכבות אותו מה שמוביל הן לבזבוז חשמל והן לסכנה ממשית. במקרים מעין אלו חשוב להשתמש בטיימר לדוד.

כל היתרונות של טיימר לדוד

טיימר הוא מכשיר אשר מוצמד למתג של הדוד ומאפשר שליטה מלאה בכיבוי שלו ופעמים רבות גם בהדלקה. ניתן לכוון אותו לפרק הזמן הרצוי בו אנו רוצים שהוא יפעל והטיימר מכבה את עצמו באופן אוטומטי לאחר פרק זמן זה.

אין ספק כי מדובר במוצר אשר שווה להשתמש בו בכל בית ממש אך הוא מומלץ בעיקר עבור אנשים אשר מוצאים את עצמם מעבירים את רוב זמנם מחוץ לבית ולכן אינם יכולים לדאוג תמיד לחמים המים. במקרים מעין אלו ניתן להדליק את הטיימר בבוקר טרם היציאה לעבודה והוא יכבה לבד לאחר זמן מסוים כך תוכלו לחזור הביתה ישירות למקלחת חמה.

בנוסף, הטיימר מומלץ עבור כל מי שמרגיש כי הוא בעל נטייה לשכחה. הטיימר מאפשר להדליק אותו ופשוט לשכוח ממנו כך לא תהיו לחוצים בעבודה האם כיביתם את הדוד או לא.

הבחירה בטיימר

בעבר כאשר דיברנו על טיימר לדוד מדובר היה במכשירים אשר היו מכוונים באופן ידני לרוב בעזרת זיזים. כיום עם התקדמות הטכנולוגיה תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי טיימרים שנשלטים אפילו בעזרת הטלפון שלכם. סוויצ’ר טיימר לדוד ללא ספק הפתרון האידאלי עבור כל מי שאינו בטוח אף פעם האם הוא הדליק את הדוד בבית ואם כן האם הוא בכלל כיבה אותו.

Published
Categorized as Main