ביונד סמייל

טיפולי שיניים בארץ עולים הון תועפות, עד כדי כך שאנשים מוותרים עליהם או פותחים תכניות חיסכון. אולם קיימת אלטרנטיבה שתאפשר לכם לקבל את טיפולי השיניים הטובים ביותר, היכן? בטורקיה. אז אם יש הזדמנות כה טובה לעבור טיפולי שיניים במחירים שפויים, למה לא?

מדוע טורקיה?

אל טורקיה מגיעים אנשים מכל העולם על מנת לקבל טיפולי שיניים במחירים זולים, רופאי השיניים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום ואתם תצאו עם חיוך של מיליון דולר. בהחלט ניתן לומר שאנשים טסים לטורקיה לא רק בגלל שמחירי טיפולי שיניים זולים יותר, שמה של טורקיה בתחום זה הולך מלפניה.

למי פונים?

חברת ביונד סמייל היא בעלת קשרים הדוקים עם אחת מרשתות האסתטיקה המוכרות ביותר בטורקיה, עם ניסיון של מעל 20 שנה. חברת ביונד סמייל לא משאירה אתכם לבד, היא מלווה לאורך כל הדרך, זה מתחיל מאבחון המתבצע בארץ, ולא רק, אלא גם ליווי בארץ לאחר שחוזרים.

עסקה משתלמת

חשוב לדעת כי מחירי טיפולי שיניים בטורקיה זולים בהרבה מטיפולים בארץ, למעשה מדובר במחצית המחיר, ורופאי השיניים הם בעלי שם עולמי. המחיר כולל לא רק ליווי צמוד, אלא גם טיסה, שהות בבית מלון והסעות.

סטנדרטים גבוהים

חברת ביונד סמייל beyond smile שומרת על סטנדרטים גבוהים ביותר בכל הקשור לרופאי שיניים וטיפולים, ובהחלט ניתן לומר שהסטנדרטים בטורקיה עולים על הסטנדרטים בארץ. 

מה מצפה לכם בטורקיה?

חברת ביונד סמייל תדאג שתקבלו את טיפולי השיניים בקליניקות עם הציוד המתקדם והעכשווי ביותר, כאשר ישנם 13 סניפים שונים בפריסה ארצית. רופאי השיניים עובדים עם המכשור המתקדם ביותר, כמו גם חומרים איכותיים. זאת ועוד, ברגע שתנחתו באיסטנבול ימתין לכם נהג פרטי והוא זה שייקח אתכם הן לקליניקות, לבית המלון בו תשהו וגם לשדה התעופה.

Published
Categorized as Main