מבחינת אנשים רבים הרכב הוא לא רק כלי תחבורה שלוקח אותנו ממקום למקום. בשביל אנשים רבים הוא יותר מזה ולכן ברוב הגדול של הרכבים, בעיקר אם מדובר על רכבים חדשים לא נראה רק מפרט מאוד בסיסי, אלא אפילו בגרסה הבסיסית של כל דגם רכב, נוכל לראות שהחברה מוציאה מפרט נאה מבחינת האבזור של הרכב, דברים שהופכים אותו ליותר נוחים ועוד. זה דבר שהוא נהייה סוג של סטנדרט ונהגים רבים מעוניינים להתפנק עם אבזור נאה של רכב. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכמה דברים: סוג הבד במושבים, גלגלי מגנזיום איכותיים, עיצוב מוקפד של סביבת הנהג, מראות חשמליות, השחרת חלונות לרכב, מסכי אנדרואיד לרכב ועוד. 

מסכי אנדרואיד הם מהאבזור המבוקש ביותר ברכבים משום שהם מספקים חוויית נהיגה טובה יותר. אפשר להשתמש בהם כדי לנווט בדרך במקום להשתמש במסך קטן של טלפון, הם יכולים לשמש כמערכת מולטימדיה ברכב ולשמוע מוזיקה במהלך הנסיעה ואפשר גם להתקין מסכי אנדרואיד לרכב בגדלים שונים עבור הנוסעים במושבים האחוריים של הרכב. הם מגיעים בגדלים שונים, בדרך כלל לפי אינצ', על מנת שתוכלו להתאים אותם לסוג הרכב, השימוש והעדפות שלכם.

אז על פי מה תחליטו מהו הגודל של מסך האנדרואיד שיתאים לכם לרכב?

מסכי אנדרואיד לרכב מגיעים בדרך כלל בגדלים של 6-10 אינצ'. יש כאלה שפחות ויש כאלה שאפילו קצת יותר. אם אתם רוצים להתקין מסך אנדרואיד ברכב שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון את גודל הרכב שלכם. רכב מיני קטן, כמובן שפחות יתאים מסך אנדרואיד לרכב גדול במיוחד. לכן גודל של 6-7 אינצ' יכול להתאים. ברכבים גדולים יותר שבהם סביבת הנהג היא גם גדולה יותר, מסכי אנדרואיד לרכב בגודל של 7-10 יוכלו להתאים. עבור הנוסעים במושב האחורי, גודל מסך של 7-9 אינצ' מאוד יתאימו.

תוכלו גם להתייעץ עם מי שאתם קונים ממנו מסכי אנדרואיד לרכב. יש ספקים ומוכרים של מסכי אנדרואיד לרכב שיכולים לעזור לכם להתאים את גודל מסך האנדרואיד לרכב שלכם על פי ההיכרות והניסיון שלהם בתחום.