תפילה לרפואה לכל מי שרוצה להתפלל מבלי לצאת מהבית

כאשר אדם מגיע למצב של מצוקה או של חולי, אם זה אצלו ואם זה אצל אחד מבני משפחתו, הוא מחפש כמובן מזור ומרפא בקרב אנשי הרפואה. מלבד זאת, תלוי ברמה הרוחנית שלו הוא גם יפנה אל בורא עולם בתפילה לרפואה או ברכה ללידה קלה. 

יש אנשים שיודעים ומבינים כי לא צריך להמתין למצב קשה על מנת להחליט לפתוח את סידור התפילה או את ספר התהלים. מנגד יש כאלה שרק לאחר שהרופאים אומרים נואש הם מבינים כי נותרה להם רק כתובת אחת – בורא העולם.

איפה מתפללים?

אז האמת היא כי קרוב ה' לכל קוראיו – לכל אשר יקראוהו באמת. מספיק שנקרא לה מכל מקום בו אנחנו נמצאים. אך למרות זאת אנחנו יודעים כי יש את המקומות המסוגלים יותר ושם מקובל לצאת להתפלל. אם אלו המקומות הקדושים כמו הכותל המערבי, קברו של רשב"י או קבר רחל ואם אלו קברי צדיקים. שם ישנה סגוליות מיוחדת לתפילות והן יותר מסוגלות ומתקבלות.

להתפלל במקומות הקדושים בלי לצאת מהבית

ישנם מצבים אשר בהם החולה או בני משפחתו היו מאוד רוצים להעתיר בתפילה בכל המקומות המסוגלים אותם ציינו, אך הם לא יכולים לצאת מהבית. אם זה בגלל המחלה ואם זה בגלל המרחק. כיום אנחנו יותר מבינים את זה בגלל המניעה לצאת להתפלל בעקבות מצב הקורונה שהשתלט על כל תחומי החיים שלנו. 

כאן בדיוק אנחנו מציעים את השירות שלנו – פתקא. האתר המציע את האפשרות לשלוח שמות לתפילה אל כל אותם המקומות הקדושים כאשר בלי לצאת מהבית זוכים והשם או השמות המבוקשים מוזכרים לתפילה בכל אותם מקומות.

ברור כי ישנה זכות מיוחדת וסגוליות יתירה לתפילות נאמרות במקומות הללו – לחצו כאן למידע נוסף.

Published
Categorized as Main