5 רהיטים מתקפלים שחובה שיהיו לכם בבית

אם אתם אוהבים רהיטים חכמים, אם אתם רוצים לנצל את הבית שלכם כראוי, ולהפוך את המגורים שלכם לחוויה נעימה ונוחה יותר – רהיטים מתקפלים זה הדבר הנכון והמתאים ביותר לכם. הכירו חמישה רהיטים מתקפלים שיוכלו להיות הפתרון השימושי והמתאים ביותר לחיי היום יום שלכם.

רהיטים מתקפלים שאתם חייבים להכיר

  1. מיטת קיר – מיטה תופסת נפח רב בכל חדר. מנגד – אי אפשר בלעדיה. כאן אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הפתרון החדשני של מיטת קיר. מיטה שנפתחת בלילה ומאפשרת לנו לילה נעים וטוב, אך בבוקר ובשעות היום המיטה מתרוממת ומאוחסנת בארון הקיר שקבוע בחדר. פתרון מעולה לחדרים שנרצה אותם עם חללים גדולים בשעות היום, אך עם מיטות נוחות ומוצעות בשעות הלילה.
  2. שולחן מתקפל – צריכים משטח עבודה נרחב מספיק? רוצים לסיים את העבודה ולסלק את השולחן מהמקום? שולחן מתקפל הוא אופציה נפלאה למי שצריך את החלל מפונה בעת שהשולחן אינו בשימוש. שולחן יכול להתקפל אף הוא לארון ולהשאיר את החלל מפונה ואת משטח הארון חלק, יפה ומעוצב. להמשך קריאה אודות שולחנות מתקפלים לקיר
  3. ספה נפתחת ומיטה מתקפלת – מי שחשב שגם כיום צריך להשתמש במיטות המתקפלות שהיו מוכרות לנו בעבר, טועה. כיום ניתן למזג את המיטה המתקפלת בתוך הרהיט הקיים. לדוגמה, ספה נפתחת. ספה כזו משמשת כרהיט נפלא ומעוצב בשעות היום. ואילו בלילה ניתן לפתוח את המיטה. זו יכולה להיות מיטה זוגית או מיטת יחיד – העיקר שהספה משלימה את מראה החדר וגם עונה על הצורך בשעות הלילה.
  4. מיטת קומתיים -חידוש מהפכני לטובת ניצול החללים. גם מיטה דו קומתית יכולה להיות מתקפלת, ארון מאורגן בשעות היום, מיטה נוחה לשעות הלילה.

לכל צורך ניתן למצוא פתרון מתקפל ונוח! למידע נוסף רהיטי אקסלנט

Published
Categorized as Main