סדנת זוגיות

בין אם אתם חיים בזוגיות ובין אם אתם מתכוננים לכך, חשוב לדעת כי צריך להתכונן היטב וללמוד את הנושא. כי כמו בכל תחום אחר בחיים, הבנה וידיעה נותנים לנו כוחות. הם משפרים את היכולות שלנו ועשויים לשנות באופן בלתי ייאמן את החיים שלנו. ולכן, כדאי לכל אחד ואחת בכל שלב בחיים ללמוד סדנת זוגיות. זו סדנה מעשית ומעשירה אשר כוללת הרבה מאוד מידע והבנה. היא מנגישה לכל אחד את הכלים היישומיים אותם הוא יכול לנסות מול בן הזוג שלו. זו דרך מעולה ומומלצת לשנות לטובה את מערכת היחסים ולהוביל אותה למקום הרבה יותר טוב.

אחריות וזהירות

היות וזוגיות הוא נושא רגיש שחשוב לכל אחד מאתנו, אי אפשר להקל בו ראש. ואם אתם שוקלים לקחת סדנת זוגיות עליכם לזכור שלא בוחרים את הסדנה בפזיזות. כי גם בתחום זה, כמו בתחומים רבים אחרים, עלולים ליפול עם הנחיה לא מדויקת או כזו שעלולה אפילו להזיק. כי אם השקפת החיים או המבט של המדריך אינו נכון – הוא עלול להוביל אתכם למקום לא טוב מבחינת זוגיות. היות שכך עלינו לקבל המלצות ולוודא כי סדנת זוגיות אליה אנחנו נרשמים אכן מציעה לנו את הכלים ואת הכללים המועילים, וכי נוכל לצאת מהסדנה טובים יותר ממה שנכנסנו אליה.

ליישם ולחולל את השינוי

לצד הלמידה וההבנה, חשוב לכל מי שמעוניין להשיג שינוי גם ליישם את הידע שהוא רוכש בשטח. למה הכוונה? אין די בהיכרות עם כללים וחוקים, אין די בהבנת המערכת הרגשית. חובה ליישם ולנסות לפעול על פי הידע החדש אותו רכשנו. בצורה כזו נוכל ליזום שינוי אמיתי ולהביא לשיפור ניכר בזוגיות שלנו. היישום דורש עמל אבל הוא שווה!
לחצו כאן והתחילו במסע לשיפור הזוגיות שלכם.

Published
Categorized as Main