אילו פתרונות הצללה הכי מומלצים למרפסת?

רשתות הצללה הן פתרון יעיל מאוד בפני החום הקשה האופייני לחודשי הקיץ המעיקים שאנחנו רגילים לחוות במדינת ישראל. קראו בהרחבה באתר שטיבאי!

עבור אנשים רבים, רשתות הצללה במרפסת עושות את ההבדל המשמעותי בין הרצון להסתגר בבית מפני החום במזגן המקפיא, לבין האפשרות לצאת החוצה מבין קירות הבית אל המרפסת על מנת לנשום מעט אוויר צח.

אילו פתרונות הצללה קיימים?

  • רשת צל דו שכבתית – רשת צל מסוג זה מופקת באמצעות חיבור בין שתי יריעות, אשר מורכבות האחת על השנייה. מדובר ברשת הצללה למרפסת יעילה מאוד, שהינה חזקה במיוחד ועמידה בפני נזקי מזג האוויר למשך תקופה ארוכה להפליא. רשת צל דו שכבתית מספקת אפשרויות של הצללה בעוצמות של כשמונים אחוז.
  • רשת צל חד שכבתית – מדובר על רשת ההצללה הנפוצה ביותר אשר קיימת בשוק. יש קשת רחבה ומגוונת של רשתות צל חד שכבתיות, אשר מספקות פתרונות הצללה בעוצמות שונות, הנעות בטווח של מחמישים ועד תשעים אחוז.

למה בכלל כדאי להתקין פתרונות הצללה במרפסת?

אם יש לכם מרפסת, קרוב לוודאי שאתם מנצלים את המרחב שיש לכם מחוץ לבית על מנת לארח חברים, קרובי משפחה, שכנים ואורחים מזדמנים נוספים.

ואם יצא לכם כבר להתארח אצל מישהו במרפסת שלא כללה שום פתרונות הצללה, אתם בוודאי מכירים היטב את התחושה הלא נעימה אשר נלווית לחוויה של שהייה במרפסת בעודכם חשופים חשיפה מלאה לקרני השמש העוצמתיות של הקיץ הישראלי.

רשת הצללה למרפסת – בין אם רשת צל דו שכבתית ובין אם רשת צל חד שכבתית – תעניק לכם את האפשרות לארח ברמה אחרת, תוך כדי שאתם והאורחים שלכם יכולים ליהנות מהשהייה בחוץ ומהאוויר הצח בעודכם מוגנים מפני החום היוקד של הקיץ הישראלי.

Published
Categorized as Main