מתי זה הזמן לקחת מורה פרטי למתמטיקה?

למידה עם מורה פרטי מוכיחה את עצמה כבר מאות ואולי אלפי שנים, כאשר בני המעמד העליון בימים עברו היו היחידים שקיבלו חינוך באופן מסודר.

הם לא הלכו לבי"ס כמו היום, אלא למדו אצל מורים פרטיים, מומחים ומלומדים, אשר היו אמונים על כל תחומי ההשכלה של האצילים הצעירים.

כיום, השכלה היא נחלת הכלל, אבל אפילו התלמידים הכישרוניים ביותר לפעמים צריכים עזרה – במיוחד כאשר מדובר על מתמטיקה. אז מתי הזמן הכי נכון לקחת מורה פרטי למתמטיקה?

להבין מתמטיקה ולא רק לעבור את המבחן

מתמטיקה היא אחד הנושאים החשובים והשימושיים ביותר לחיים, אשר מהווה בסיס חשוב להתפתחות החשיבה, ההבנה ואפילו ידע, בתחומים רבים אחרים, כמו פיזיקה וכימיה למשל.

משום כך, מעטים מאוד הם האנשים, שחושבים כי אפשר להסתדר בעולם בלי להבין מתמטיקה.

יחד עם זאת, תלמידים וסטודנטים רבים אינם מצליחים להבין איך לחשב שטח טרפז ועוד בעיות מתמטיות אחרות, וכך הם לא מצליחים להתקדם בתחום ולכן זקוקים לסיוע פרטני, על ידי מורה פרטי.

רציונל שגוי מוביל לשגיאות נוספות

הטעות שרוב האנשים עושים היא לקחת את המורה הפרטי רגע לפני הבחינה הקרובה. הרציונל הוא שחיזוק מהיר לפני בחינה יכול להציל את המצב ולעזור לכם לקבל ציון עובר, או יותר מכך, אבל המציאות היא, שמתמטיקה היא מקצוע שנלמד בהדרגה. 

כל רעיון חדש מבוסס על הרעיון שנלמד לפני ולכן חשוב לתחזק שגרת שיעורים פרטיים באופן קבוע, לפחות אחת לשבוע, כדי לשמר את ההבנה והידע שרכשתם בשלבים הקודמים ולהתבסס עליהם בהמשך.

למידה ממוקדת לפני מבחן עלולה להביא למצב של פערים ניכרים בידע ולכן אינה נחשבת אפקטיבית.
לסיכום, עכשיו זה הזמן לקחת שיעורים אונליין במתמטיקה ולבחור מורה פרטי למתמטיקה! צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתאם לכם את המורה שיעזור לכם להבין מתמטיקה.

Published
Categorized as Main