מה מתיר היתר לחריגות בנייה

לאורך השנים, בכל בית, אין מי שלא רוצה לשפר ולשפץ את הבית שלו בכל מיני אופנים. יש מי שרוצים לסגור איזו מרפסת לעוד חדר, יש מי שמעוניינים להרחיב את המטבח ויש מי שבסך הכל מניחים איזה מחסן בחצר ושמים בו חשמל כדי לעבוד שם לפעמים. אלא שעבור כל אחת מהפעולות הללו, על פניו, יש לבקש היתר בניה. 

אבל, קיימים מקרים בהם לא נעשה התהליך של קבלת היתר בניה לכתחילה. במקרים מסוימים זה יכול לקרות משום שמדובר על תהליך ארוך ומסובך ויש מי שפשוט לא רוצים להתעסק עם זה בתקווה שהכל יהיה בסדר, יש מקרים בהם מדובר על תהליך בו פשוט היתר חריגות בניה הוא לא משהו שהדיירים שביצעו את השיפוצים היו מודעים לחיוניות שלו. 

כאשר אנחנו מדברים על חריגות בניה המדווחות על ידי הרשות המוניציפלית, מדובר על סיטואציה לא נעימה, מה שגם בין היתר כולל שורה של סנקציות. אבל קיימת אופציה להכשיר את החריגות הללו ולהימנע מאי נעימות. 

מחפשים אדריכל בהוד השרון? צרו קשר >>>

ניתן להכשיר חריגות בניה במידה ומדובר על מה שהיו מאשרים בכל מקרה

אם מדובר על מקרה בו בכל מקרה היו מאשרים את החריגה, ניתן לקבל גם אישור עבור חריגת בניה רטרואקטיבית. לא פעם מדובר על תהליך מורכב שדורש הבנה של המערכת ובעיקר סיוע של אנשי מקצוע שיעזרו לכם להתמודד עם המקרה. משום שבניגוד לקבלת היתר בניה באופן מסודר, במקרה בו דורשים לבצע שינויים כאלו ואחרים בתוכנית, כאן אנחנו רוצים ליצור מצב בו יאשרו את מה שכבר קיים בשטח. כך שתמיד נכון להיעזר באנשי מקצוע מעולים במקרה הזה כדי שתהיו בטוחים כי אתם מקבלים את האישור הנכסף בסופו של דבר. 

Published
Categorized as Main