מה ההבדל בין עדשות שבועיות לעדשות חודשיות?

עדשות נועדו לשפר ראייה. לאפשר לאדם שסובל מקוצר ראייה לראות היטב גם ללא משקפיים. העדשות מוחדרות לתוך העין ומתקנות את הנזק שקיים בעין. חשוב לציין שיש כיום בחנויות המתמחות סוגים שונים של עדשות מגע שלכל אחת מהן מאפיינים אחרים. כאשר כל אחד צריך לבחור את העדשות המתאימות ביותר עבורו כדי ליהנות מפתרון מתאים ונוח ומהאיכות ראייה מקסימלית.

עדשות מגע שבועיות וחודשיות – מה ההבדל?

עדשות מגע הינן מוצר שנועד לשימוש למשך זמן מוגבל. כלומר, העדשות יוצרו על מנת לספק לנו שימוש למשך תקופה מסוימת. המוצרים הרווחים הן עדשות מגע שבועיות לעומת עדשות מגע חודשיות. בעוד העדשות השבועיות מתאימות לשימוש למשך שבוע ימים, הרי העדשות החודשיות מתאימות לשימוש לתקופה של חודש ימים. משך השימוש בעדשות מושפע מהחומר ממנו מיוצרת העדשה, מהתנהגות החומרים בתוך העין ומתגובות שנוצרות בחשיפה לרכיבים שונים. 

תמיד נכון לבחור עדשה שתהיה לכם נוחה באופן מקסימלי. כלומר, שהעדשה לא תהיה מורגשת לכל אורך היום ותוכלו להסתובב בחופשיות בלי לחוש יובש בעיניים או חוסר נוחות. למעשה התאמה טובה של עדשות תתבצע באמצעות אופטומטריסט מומחה ומנוסה שיודע להבחין בפרטים הקטנים ביותר ולאפשר לכל אחד להשתמש בעדשות המגע המתאימות לו ביותר. בנוסף חשוב לזכור שלא אותה עדשה נוחה ומתאימה לכולם. משתמשים בעדשה חודשית והיא נוחה לכם, מה טוב. חשים חוסר נוחות? עקצוצים או יובש בעיניים? שווה לנסות עדשות מסוג אחר. יתכן שעדשות שבועיות יוכלו להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. 

עדשה נוחה למען בריאות העיניים

עדשה נועדה לשפר ראייה, לתת חווית שימוש נעימה ונוחה ולשמור על בריאות העין. כל אחד צריך לאתר את העדשה המתאימה ביותר עבורו בהתאם למצבו העין. ניתן למצוא עדשות שבועיות או עדשות מגע חודשיות באתר Ioptix.