אחוז גבוה מהאנשים עובדים מול המחשב שעות רבות. למעשה, מנתונים עולה כי בין אם מדובר בעבודה ובין אם בהנאה, מדובר על ממוצע של בין 6-10 שעות מול המחשב.

ישיבה באופן כללי וישיבה מול המחשב באופן ספציפי עלולה להוביל לאינספור בעיות, בעיקר אורטופדיות ביניהן דלקות בשורשי כף היד, כתף קפואה, כאבים כרוניים, עומס על חוליות עמוד השדרה והצוואר ועוד.

אחד הדברים הכי חשובים, בעיקר במטרה להפחית את הסיכוי לבעיות אורטופדיות ולהוריד עומס מהגב, הוא בחירת כסא. כסא אורטופדי לא רק נוח לישיבה ממושכת, הוא גם מסייע להפחתת עומסים ותומך באזורים החשובים.

אז איך בוחרים?

קודם כל חשוב לבחור כסא משרדי בהתאם לשולחן שיש לכם ולא פחות בהתאם לגובה שלכם. הזוית של הרגליים צריכה להיות 90 מעלות והרגליים חייבות לגעת ברצפה או לחילופין באמצעות הדום.

בנוסף, שקלו האם אתם מעוניינים לבחור כסא עם או ללא משענות, שכן משענות הידיים אמורות להוריד עומס רב מהכתפיים וגם מהצוואר, אבל הן חייבות גם להיכנס מתחת לשולחן ולא להתיקע בו ולכן חשוב שניתן יהיה לכוונן.

האם לרכוש כסא למחשב דרך האינטרנט?

ובכן, מדובר באחת השאלות היותר פופולאריות בקרב כאלה שמחפשים לרכוש כסא ואין לשאלה הזו תשובה חד משמעית. יחד עם זאת, אם אתם כן מחליטים לבחור לרכוש כסא אונליין מחנות אינטרנטית, עדיף שזו תהיה חנות שמתמחה בכסאות אורטופדיים ובציוד משרדי, כמו חנות האונליין של המבורגר ברוס!

בנוסף, כדאי לבחור חנות שתספק לכם אחריות על הכסא וגם אם ניתן ואפילו עדיף תקופת התנסות, כדי שאם הכסא לא מתאים לכם מכל סיבה שהיא, תוכלו להחליף את הכסא.

חשוב שהכסא יהיה לכם נוח כמובן אבל גם לא פחות חשוב להקפיד על מתיחות בין לבין.