במחלקות בבתי אבות הדיירים הם בעיקר קשישים או נכים. הם צריכים טיפול ותשומת לב. צריך להאכיל, לרחוץ ולטפל בהם.

איכות חייהם חשובה מאוד לקהילה וגם לעצמם. כדי להשיג זאת, יש לתת להם את הסוג הנכון של מזון ותרופות בכל עת. איכות החיים יכולה להיות מושגת רק אם ניתן להם את מה שהם באמת צריכים: חיים בריאים!

על מנת להשיג זאת, עלינו לספק להם מזון איכותי וטוב העונה על הצרכים התזונתיים שלהם, וכן תרופות יעילות ובטוחות עבורם. אנחנו גם צריכים להבטיח שהמצבים הרפואיים שלהם יהיו במעקב מתמיד כדי שהם לא יסבלו מסיבוכים או הזנחה חלילה. לפרטים אודות מחלקה סיעודית

עלייה בתוחלת החיים

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר האנשים המתגוררים בבתי אבות. כתוצאה מכך, עלה משמעותית מספר החולים הסובלים ממחלות ומחלות ארוכות טווח. הדבר מוביל למספר גבוה של חולים קשישים שנאלצים להתגורר בבתי אבות למשך שארית חייהם. הגידול במספר החולים בבתי אבות גורם לכך שישנה גם עלייה בביקוש לאנשי מקצוע בתחום הבריאות העובדים במוסדות אלו. 

הצורך של אחיות ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות להיות מסוגלים לעבוד ביעילות במתקנים אלה גדל גם הוא עקב עלייה זו במספר החולים. — חשיבותן של מחלקות בבתי אבות גוברת. 

הם מספקים סביבה בטוחה ונוחה לתושבים. עם זאת, הם גם מקור ללחץ עבור הצוות והמשפחות. 

מוטל על המשפחות לדאוג כי אכן הקשיש יקבל את הטיפול הנאות והנכון ביותר עבורו.   נכון שהם לא יכולים לספק את הטיפול הדרוש ליקיריהם אך חשוב להיות מודעים כי ישנן בעיות רבות המתרחשות בבתי אבות ובסביבתה. יש לדרוש ליידע את המשפחה על מצבו של קרוב משפחתם הקשיש.  כדי למנוע רשלנות קלינית – הבעיה נפוצה מאוד בבתי אבות: כ-20% מהאנשים המתקבלים לבית בשל מחלות או עיוותים מתים שם תוך חמש שנים, מה שהופך את בתי האבות למקומות מסוכנים ביותר לחולים וחייבים לשים לב. מידע נוסף באתר רום גלי זהב